Producenci

Amplituner kina domowego - Pioneer VSX-LX302

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3 199,00 zł 3199.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Producent: Pioneer
Kod produktu: BE13-209EC

Opis

Najważniejsze cechy:
• wysoka jakość materiału i elementów konstrukcyjnych
• większe rezerwy mocy (170W)
• MCACC, Bluetooth, Spotify, Tidal, Deezer, TuneIn, AirPlay, Chromecast, PlayFi
• FireConnect™
• Dolby Atmos
• wymiary (W x H x D): 435 x 173 x 370.5 mm
• waga: 10 kg
• kolory: czarny, srebrny

High-Tech dla dźwięku filmowego i muzyki!

Wymagająca seria modeli LX teraz zaczyna się od VSX-LX302. Do kompletnego wyposażenia dochodzą również precyzyjne dostrojenie dźwięku, wysoka jakość materiału i elementów konstrukcyjnych oraz większe rezerwy mocy – przy VSX-LX302 wynoszą one 170 Watt dla każdego z siedmiu zintegrowanych stopni wyjściowych.

Wysokowydajna konstrukcja Direct Energy utrzymuje przy tym zużycie prądu na niskim poziomie i zapewnia, że amplituner nagrzewa się tylko minimalnie nawet przy wysokich ciągłych obciążeniach. Dla najwyższej jakości seansów kina domowego VSX-LX302 trzyma w pogotowiu sześć wejść HDMI z pełnym wsparciem 4K.

Optymalne dostosowanie do pomieszczenia również dużych zestawów, dzięki opartemu na mikrofonach pomiarowi MCACC z fazą kontroli i Subwoofer EQ, jest nieskomplikowane i niezawodne. Jest to korzyść zarówno dla dźwięku kinowego - w tym dla Dolby Atmos - i muzyki, która dzięki wszechstronnemu przesyłaniu strumieniowego z VSX-LX302 jest praktycznie nieograniczona, nawet bez zewnętrznych odtwarzaczy: Spotify, Tidal i Deezer są już zintegrowane, TuneIn zapewnia nieograniczony wybór radia internetowego, lokalny dostęp do serwerów muzycznych obsługuje również audiofilskie formaty o dużej rozdzielczości. Dla muzyki ze smartfona, oprócz AirPlay i Bluetooth, dostępna jest po aktualizacji oprogramowania urządzenia również zintegrowana technologia odtwarzaczy multimedialnych Chromecast i PlayFi. Obojętne w jaki sposób słuchasz muzyki – z VSX-LX302 nie trzeba zmieniać swoich przyzwyczajeń. Co najwyżej trzeba się przyzwyczaić do zachwycającej nowej jakości.

Pasma 5 GHz/2,4 GHz Wi-Fi® zapewniają stabilne połączenie bezprzewodowe podczas transmisji strumienia dźwięku z telefonu, laptopa i komputera stacjonarnego. Aplikacja zdalnego sterowania Pioneer Remote App gromadzi muzykę na urządzeniu oraz na podłączonych do sieci urządzeniach przechowujących i udostępnia ją w postaci łatwej do nawigacji biblioteki, która daje dostęp do usług transmisji strumieni dźwięku. Technologia bezprzewodowa Bluetooth® służy również do wygodnej transmisji dźwięku opartego na aplikacji do własnego systemu rozrywki.

Aplikacja Pioneer Remote App na iPad/iPhone/ iPod lub smartfon Android umożliwia sterowanie bezprzewodowym głośnikiem i odtwarzaniem materiałów zapisanych w telefonie. Można również wybierać internetowe stacje radiowe lub odtwarzać utwory z własnego serwera sieciowego.

Ten produkt obsługuje technologię FireConnect™ firmy Blackfire Research. FireConnect™ to stabilny protokół bezprzewodowy, który duplikuje każde źródło audio podłączone do kompatybilnego urządzenia audio w pomieszczeniu - od gramofonu, po strumieniowy odtwarzacz audio - na bezprzewodowym głośniku MRX, znajdującym się w innym pomieszczeniu, kończąc.

Obsługa do wersji 3.1.2kan. Dolby Atmos. Wzmacniacz Surround, opracowany przez Dolby Laboratories, Inc., to technologia wirtualnego głośnika, oparta o funkcję HRTF. Dzięki DSP wirtualne głośniki przestrzeni dają dźwięki, jakie zwykle pochodzą z głośników z dźwiękiem przestrzennym. 3.1.2kan. poszerzono wirtualnie do 5.1.2kan. aby stworzyć wrażenie pola dźwięku przestrzennego 3D. Nawet osoby, które mają problemy z instalacją tylnych głośników, mogą korzystać z różnych formatów audio w szerokim polu dźwiękowym, dzięki wzmacniaczowi Surround oraz Dolby Atmos.

DTS:X to kodek audio nowej generacji firmy DTS, który podnosi na nowy poziom audio bazujące na obiektach, tworząc nowe, wciągające i interaktywne doznania audio. Nie jest wymagane specjalne ustawienie głośników, ponieważ DTS:X automatycznie dostosowuje się do istniejących kanałów i systemów głośników. Zanurz się w dźwiękach, które są niezwykle bogate i brzmią, jakby były słuchane na żywo.

W głośnikach pracujących z Dolby Atmos, wysoki dźwięk kierunkowy z urządzenia odbija się od sufitu, zaś niski trafia bezpośrednio do uszu odbiorcy. Te różne ścieżki powodują przesunięcie fazowe, przez co zmniejsza się komfort odbioru dźwięku. Reflex Optimizer, w którym zastosowano technologię Phase Control, reguluje to przesunięcie i usprawnia lokalizację dźwięku obiektu, dostosowując częstotliwości do głośników podłogowych, tworząc w ten sposób idealne środowisko odtwarzania dźwięków.

Obsługuje opcję pass-through dla HDR10 oraz Dolby Vision. Dzięki podłączeniu urządzenia źródłowego można na kompatybilnym wyświetlaczu przeglądać filmy w najnowszych standardach wideo. Dodatkowo terminale HMDI obsługują 4K, BT.2020, oraz HDCP 2.2, a więc bez problemu można przejść na nowsze urządzenie.

Twórz optymalne środowisko akustyczne za pomocą MCACC (wielokanałowy, akustyczny system kalibracji) firmy Pioneer, stworzonego w oparciu o wiedzę profesjonalnych studiów nagrań. Dzięki zindywidualizowanemu mikrofonowi system ten automatycznie kompensuje różnice, wynikające z wielkości, poziomu i odległości głośników, wyrównując ich dźwięk.

Posiada wbudowany chromecast, dzięki czemu można za pomocą urządzenia mobilnego strumieniować do głośnika ulubioną muzykę, stację radiową lub podcast. Sterowanie dźwiękiem jest możliwe z każdego miejsca w domu, za pomocą aplikacji uruchamianej na chromecast, pracującej na urządzeniu mobilnym – smartfon z Android, iPhone, iPad, tablet, laptop z Windows, Mac i na Chromebook. Aplikacje uruchamiane na chromecast są dostępne na stronie g.co/cast/audioapps. Znak towarowy Wbudowanego chromecast jest własnością Google Inc.

DTS Play-Fi strumieniuje bezprzewodowo dowolną zawartość audio z dowolnego kompatybilnego urządzenia mobilnego, na system audio kompatybilny z DTS Play-Fi, dzięki czemu możesz w domu stworzyć system multi-room. Dzięki aplikacji DTS Play-Fi, w tym samym momencie można strumieniować różne źródła na różne głośniki.

FUNKCJE AUDIO

*Channels: 7
*Amplification Type: Direct Energy
*170 W/ch (6 ohms, 1 kHz, THD 1.0 %, 1ch Driven)
*Dolby Atmos®/Dolby Surround
*DTS:X/DTS Neural:X
*Reflex Optimizer
*Dolby® TrueHD/Dolby Digital Plus
*DTS-HD Master Audio/DTS-HD High Resolution Audio/DTS 96/24/DTS-ES/DTS HD Express
*DSD Disc (SACD) Playback via HDMI (2.8 MHz/5.1ch, 2ch)
*Digital Core Engine with Cirrus Logic (Quad Core) x1
*384 kHz/32-bit DAC (AK4458)
*HDMI Audio Return Channel (ARC)
*MCACC Auto Room Tuning• Phase Control• Subwoofer EQ
*Advanced Sound Retriever (2ch)
*Advanced Surround Modes• Classical, Unplugged, Entertainment Show, Drama, Advanced Game, Action, Rock/Pop, Sports, Extended Stereo, Extended Mono, Front Stage Surround Advance
*AM/FM Tuner 40 Presets

FUNKCJE WIDEO

*Ultra HD Pass-through with HDCP 2.2 (4K/60p/4:4:4/24-bit, 4K/24p/4:4:4/36-bit, 4K/60p/4:2:0/36-bit)
*HDR10 and BT.2020 Support
*Dolby Vision Compatible
*Ultra HD Upscaling (1080p 4K)
*3D Ready (Blu-ray Disc™, Broadcast, and Games)
*Deep Colour (36-bit), “x.v.Colour”

FUNKCJE SIECIOWE

*Whole Home Audio with FireConnect
*Chromecast built-in*
*DTS Play-Fi* Ready
*Apple AirPlay Certified
*Spotify®, TIDAL, Deezer, and Pandora Music-Streaming Services Ready
*Internet Radio with TuneIn
*Hi-Res Audio File Playback via USB/Network: Up to 192 kHz/24-bit ALAC, AIFF , FL AC, WAV; 5.6/2.8 MHz DSD Playback (except via Wireless LAN); Dolby® TrueHD Playback (via USB only)
*Built-in Wi-Fi® (Dual Band 5 GHz/2.4 GHz)
*Built-in Bluetooth® Wireless Technology (Version: 4.1, Profile: A2DP/AVRCP, Codec: SBC/AAC)
* Available with future firmware update

CECHY OPERACYJNE

*Works with Pioneer Remote App (iOS/Android) for Multi-room Entertainment Control and Network Streaming
*GUI with System/Network Setup Menu
*Auto Power Off in HDMI Standby Through
*Sleep Timer
*User-Friendly Simple Remote Control

POŁĄCZENIA

Front Terminals
• HDMI 1 In
• USB 1 In for USB Drive
• MCACC Setup MIC In
• Audio 1 In (Mini Stereo Jack)
• Phones 1 Out

Rear Terminals
• HDMI 6 In (4 Assignable)
• HDMI 2 Out (1 for MAIN, 1 for SUB)
• Ethernet 1 In
• USB 1 In for USB Drive
• AV (Component) 1 In (Assignable)
• AV (Composite) 2 In (Assignable)
• Audio 1 In (Assignable)
• Phono (MM) 1 In
• Digital Coaxial 1 In (Assignable)
• Digital Optical 2 In (Assignable)
• Subwoofer 2 Pre Out
• Zone 2 Pre/Line Out
• Speaker 9 ch Out (FRONT, CENTER, SURROUND, SURROUND BACK/ZONE 2/Bi-AMP, HEIGHT/SP B)
• IR 1 In/1 Out
• 12 V Trigger 2 Out/RS-232C
• FM/AM Antenna

Produkt objęty 2-letnią gwarancją.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl