Producenci
Produkt dnia

Przenośny odtwarzacz audio - FiiO M9 Srebrny

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 390,00 zł 1390.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Producent: Fiio
Kod produktu: E38B-997EC

Opis

Najważniejsze cechy:
• dostępne dwa warianty kolorystyczne
• bluetooth 4.2
• podwójny DAC AK4490EN
• wysokowydajne układy FPGA A3P030
• ośmiowarstwową płytkę drukowaną HDI (High Density Interconnect) o grubości zaledwie 0,08 mm
• specjalnie zaprojektowany obwód audio z wyjściemzbalansowanym i single-ended
• potrafi odtwarzać muzykę około 10 godzin
• posiada gniazda audio zarówno typu single-ended 3,5 mm, jak i zbalansowane 2,5 mm
• wskaźnik świetlny RGB
• obsługa wyjścia koaksjalnego oraz audio USB
• elegancki wygląd
• ekran dotykowy LG IPS z technologią In-Cell
• nowoczesne złącze USB typu C
• 2 TB pamięci dla całej Twojej muzyki

Pierwszy tak wszechstronny odtwarzacz na rynku
Podczas opracowywania M9 w FiiO dostrzegliśmy, że do tej pory nie powstał jeszcze taki odtwarzacz audio, który łączyłby w sobie wszystkie funkcje, których potrzebują użytkownicy. Czy jest odtwarzacz, który potrafi przesyłać bezstratne kodeki Bluetooth: HWA / aptX / aptX HD / LDAC, nawet gdy jest używany jako DAC USB? Który jednocześnie zawierałby wysoce zoptymalizowany obwód audio dla doskonałej jakości dźwięku? Który również posiada cały szereg przydatnych funkcji, w tym np. strumieniowanie muzyki Wi-Fi, a wszystko to w przejrzystym, intuicyjnym interfejsie? Jak dotąd - zapewne żaden. Chcieliśmy to zmienić, tworząc M9 - który posiada to wszystko i wiele więcej.

Uwolniona moc Bluetooth - pełna obsługa formatów
M9 wykorzystuje Bluetooth 4.2 i obsługuje praktycznie wszystkie formaty Bluetooth, w tym te o wysokiej rozdzielczości, dla maksymalnej przyjemności słuchania, w tym: 24-bitowy aptX HD (również kompatybilny wstecz z aptX), LDAC i HWA. Jako nadajnik Bluetooth: LDAC / aptX / aptX HD / SBC (zarówno natywnie z odtwarzacza, jak i przez USB DAC). Jako odbiornik Bluetooth: SBC (LDAC zostanie dodany wraz z aktualizacjami oprogramowania).

Podwójny DAC AK4490EN dla doskonałej wydajności dekodowania
Dwa przetworniki AK4490EN zastosowane w M9 charakteryzują się wysokim współczynnikiem sygnału do szumu, wyjątkowym zakresem dynamiki i niskimi zniekształceniami, co zapewnia precyzyjną, ale jednocześnie ekscytującą sygnaturę dźwiękową.

Dedykowany FPGA z dekodowaniem sprzętowym DSD128
Wysokowydajne układy FPGA A3P030 w M9 sprawiają, że Twoja muzyka (niezależnie od częstotliwości próbkowania) jest wiernie i dokładnie odtwarzana, poprzez stabilizację sygnałów cyfrowego zegara. FPGA dekoduje również sprzętowo DSD64 / 128, który M9 obsługuje w formatach ISO/DFF/DSF.

Ośmiowarstwowa PCB HDI zapewnia doskonałą jakość dźwięku
Po raz pierwszy FiiO zastosowało w M9 ośmiowarstwową płytkę drukowaną HDI (High Density Interconnect) o grubości zaledwie 0,08 mm. O ile PCB M9 jest bardziej złożona niż ta w M7, jednak pozwala na integrację większej ilości komponentów na mniejszej przestrzeni, czego rezultatem jest mniejsza płytka, a tym samym mniejsze urządzenie. Istotny jest również fakt, że PCB M9 ma kształt litery L, podobnie jak te w nowoczesnych smartfonach. Oto przepis na wyjątkową jakość dźwięku.

Specjalnie zaprojektowany obwód audio z wyjściem zbalansowanym i single-ended
TI OPA1612 jest używany jako LPF, podczas gdy TI OPA1622 służy jako bufor prądowy. Aby obsłużyć oba wyjścia, zastosowano dwa wzmacniacze operacyjne OPA1622, które zapewniają moc do 77mW * przy obciążeniu 300Ω.

* Pod wyjściem zbalansowanym.

Korzystaj z muzyki w dowolnym miejscu i czasie
M9 pozwala cieszyć się muzyką gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Nie chcesz zajmować się kablami podczas przenoszenia swoich piosenek? Użyj Wi-Fi , które posiada M9. Wolisz słuchać muzyki na swoim komputerze? Zrób to z DLNA, nie martwiąc się o dostępne miejsce w M9. Chcesz odkrywać nowe brzmienia z serwisów streamingowych? Wbudowane aplikacje do strumieniowego przesyłania danych umożliwią to z łatwością.

* M9 Może instalować bezpieczne aplikacje do strumieniowania muzyki

Twój wierny towarzysz
Przy normalnym użytkowaniu, M9 potrafi odtwarzać muzykę około 10 godzin, natomiast w trybie głębokiego uśpienia (gotowości), M9 może być nadal używany aż po 45 dniach! Pozostawanie w trybie głębokiego uśpienia nie oznacza rezygnacji z Twojej wygody - wystarczy nacisnąć przycisk zasilania i M9 jest natychmiast gotowy do pracy.

Wyjścia audio do wyboru
M9 posiada gniazda audio zarówno typu single-ended 3,5 mm, jak i zbalansowane 2,5 mm, oferując tym samym jeszcze więcej sposobów na wykorzystanie słuchawkek. M9 obsługuje również sterowanie pilotem na kablu, zarówno w zestawach słuchawkowych CTIA (najczęściej Android), jak i iOS. (W zestawach słuchawkowych iOS obsługiwana jest tylko funkcja odtwarzania / pauzy).

Obraz wart tysiąca słów
Unikalną, a jednocześnie bardzo praktyczną cechą FiiO M9 jest wskaźnik świetlny RGB, który pokazuje, jakiego formatu audio słuchasz. Dzięki niemu nie tylko natychmiast dowiesz się, jaki format audio aktualnie odtwarza M9, ale również, między innymi, wskaźnik stanu świecąc się na czerwono przypomni Ci o konieczności naładowania urządzenia.

Wydobądź to, co najlepsze z komputera dzięki funkcji USB DAC
M9 może być używany jako asynchroniczny DAC USB zarówno z komputerami z Mac, jak i z Windows. Do komputerów Mac możesz po prostu podłączyć i uruchomić M9 bez potrzeby używania sterowników. Na komputerach z systemem Windows wymagana jest prosta instalacja sterowników FiiO. M9 może również pełnić rolę nadajnika Bluetooth Twojego komputera - po prostu podłącz M9 do komputera jako DAC USB, a następnie odtwarzacz będzie mógł przesyłać dźwięk bezprzewodowo do słuchawek.

Obsługa wyjścia koaksjalnego oraz audio USB
M9 obsługuje wyjście audio USB (wysyłanie cyfrowego sygnału audio przez USB), z obsługą standardu DoP / D2P. Ponadto, M9 jest jednym z niewielu odtwarzaczy, który potrafi odbierać Bluetooth audio i wyprowadzać go przez wyjście koaksjalne (SPDIF).

* Możesz wybrać pomiędzy USB Audio DoP / D2P w menu ustawień

Niesamowicie szybki dzięki gruntownie spersonalizowanemu systemowi operacyjnemu
W sercu M9 znajduje się system operacyjny Android, specjalnie dostosowany przez FiiO. Pozwala to na poruszanie się po menu z zadziwiającą szybkością i niesamowitą łatwością dzięki przemyślanemu i spersonalizowanemu interfejsowi użytkownika. Ponadto, aplikacje do popularnych serwisów streamingowych, w tym: NetEase Cloud Music, MOOV, Tidal i KKBOX, zostały wstępnie zainstalowane, aby umożliwić jeszcze więcej sposobów słuchania muzyki.

* Istnieje możliwość zainstalowania innych aplikacji strumieniowania muzyki

* Znane, bezpieczne aplikacje: : NetEase Cloud Music, MOOV, Tidal, KKBOX, Spotify, Qobuz, Roon i Deezer

Funkcjonalne piękno
Całkowicie aluminiowy korpus gustownie łączy w sobie zarówno proste, jak i zaokrąglone krawędzie w niepowtarzalne, eleganckie wzornictwo, z delikatnym łukiem lewej strony, naturalnie przechodzącym w śmiałe, proste linie po stronie prawej. Pomimo swojej pięknej formy, M9 nie rezygnuje z funkcjonalności - pokrętło regulacji głośności zostało udoskonalone w celu dokładniejszej kontroli i lepszego, przyjemniejszego dotyku; podczas gdy przyciski zasilania, odtwarzania / pauzy i zmiany utworów po lewej zostały rozmieszczone w taki sposób, aby jeszcze bardziej poprawić komfort korzystania z M9.

Ekran dotykowy LG IPS z technologią In-Cell
Na froncie M9 króluje jasny, wyraźny ekran o przekątnej 3,2 cala IPS z paletą 16 milionów kolorów oraz obsługą pięciopunktowego dotyku. Ten znakomity wyświetlacz IPS pozwala łatwo obsługiwać urządzenie dzięki możliwości wyświetlania nawet najdrobniejszych szczegółów.

Nowoczesne złącze USB typu C
M9 wykorzystuje nowoczesne złącze USB typu C, dzięki czemu można używać go nie tylko jako przetwornika USB DAC, ale także przesyłać cyfrowe sygnały audio do innych urządzeń za pośrednictwem portu USB. Oczywiście, USB typu C umożliwia również ładowanie i zarządzanie plikami na M9 po podłączeniu do innych urządzeń.

2 TB pamięci dla całej Twojej muzyki
M9 posiada na pokładzie 2 GB miejsca na dane, jednak w każdej chwili pojemność można rozszerzyć do ogromnej wartości 2 TB za pomocą kart micro SD. M9 otrzymał prestiżowy certyfikat "Hi-Res Audio", wydawany przez Japan Audio Society wyłącznie dla urządzeń, które są w stanie zapewnić realistyczne i naturalne wrażenia odsłuchowe.

DANE TECHNICZNE :

Wyjście słuchawkowe 3,5 mm:

• Moc: 125 mW @ 16 Ω, 170 mW @ 32 Ω, 19 mW @ Ω
• Pasmo przenoszenia:
5 Hz-80 kHz
• SNR:
>118 dB
• Impedancja:
<2 Ω
• Separacja kanałów:
>72 dB
• THD+N:
0,002% @ 1 kHz
• Napięcie szczytowe:
6,5 Vp-p

Wyjście słuchawkowe 2,5 mm:

• Moc: 125 mW @ 16 Ω, 195 mW bez turbo/220 mW z turbo @ 32 Ω, 24 mW bez turbo/77 mW z turbo @ 300 Ω
Pasmo przenoszenia: 5 Hz-80 kHz
• SNR: >113 dB
• Impedancja: <2 Ω
• Separacja kanałów: >98 dB
• THD+N: 0,002% @ 1 kHz
• Napięcie szczytowe: 7,07 Vp-p

Wyjście liniowe:

• Pasmo przenoszenia: 5 Hz-80 kHz
• SNR: >117 dBa
• Separacja kanałów: >105 dB
• THD+N: 0,002% @ 1 kHz
• Napięcie: 2 V rms

Dane techniczne

Producent FiiO
Model M9
Interfejs Bluetooth 4.2 z aptX, aptX HD, LDAC, dwukierunkowy Samsung S5N5C10B01-6330)
Wyświetlacz IPS (LG) 3,2”; 480×800 pikseli, interfejs dotykowy (5- punktowy multi-touch)
Wzmacniacz TI OPA1612 (LPF), TI OPA1622 (bufor), 2xOPA1622 (wzmocnienie)
Funkcje DAC USB (z opcją Bluetooth), DLNA, 10-pasmowy EQ, regulacja balansu +/- 5 dB, 120-stopniowa regulacja głośności, wyjście cyfrowe SPDIF oraz liniowe 3,5 mm, wskaźnik RGB
Przetwornik DAC 2xAK4490EN + A3P030 (FPGA)
Wymiary 106 x 60 x 13,3 mm
Wi-Fi 2,4 GHz z opcją strumieniowania
Akumulator 2350 mAh (czas pracy do 10 godzin, czas ładowania 2 h z 5V/2A)
Kolory Black, silver
Waga 133 g
Gwarancja 2 lata

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl