Formy płatności

W naszym sklepie AudioTOP.pl akceptujemy kilka form płatności:

1. Przelew tradycyjny (bezpośrednio na konto bankowe)
Jeśli nie posiadasz bankowego konta internetowego to ta forma płatności będzie dla Ciebie odpowiednia. Towar wysyłamy po wpłacie środków na konto. Nie wysyłamy towaru za potwierdzeniem przelewu.

Dane do przelewu:
AUDIOTOP Dawid Wolniak 
Młyńska 46D/2 
62-052 Komorniki 
Bank Santander: 04 1090 1362 0000 0001 3133 5394

2. Szybki przelew Przelewy24.pl
Wpłaty poprzez Przelewy24.pl są najszybszą formą płatności. Potwierdzenie o wpłaconych przez Państwa pieniądzach otrzymujemy już po kilku sekundach od zakończenia transakcji. Wysyłkę możemy wówczas realizować automatycznie. System ten jest integralną częścią naszego sklepu, więc nie muszą się Państwo rejestrować na stronie www.przelewy24.pl. Wystarczy, że wybiorą Państwo taką formę płatności, a system automatycznie przekieruje Państwa do Waszego banku. Przelewy24 oferują także płatności ratalne 0% oraz płatności kartą.

3. Płatność za pobraniem
Dla wszystkich klientów, którzy chcą zapłacić kurierowi lub listonoszowi przy odbieraniu przesyłki.

4. Raty
Bardzo wygodny sposób płatności dla klientów, którzy chcą rozłożyć zakup sprzętu w czasie. Bez podpisywania dokumentów od ręki, w kilkadziesiąt minut. Nasz sklep obsługuje raty mBank oraz Przelewy24 (Alior Raty, mBank Raty, e-Raty Sygma Bank, Santander raty).

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium