Producenci

Bezpiecznik - Synergistic Research PURPLE

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: prosimy o kontakt
Cena: 1 107,00 zł 1107.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Technologia
Dzięki zastosowaniu technologii opracowanej na potrzeby topowych przewodów SRX, nowe bezpieczniki Purple Fuse są znacznie lepsze od bezpieczników Orange Fuse. Choć wydawało się, że niemożliwego wręcz połączenia detaliczności i muzykalności osiąganego przez Orange Fuse nie da się pokonać! Po dwóch latach prac, firma Synergistic Research odłożyła na półkę plany zastąpienia Orange Fuse nową konstrukcją - bowiem żaden ze zbudowanych prototypów nie był od nich lepszy. Dopiero dwie nowe technologie opracowane podczas prac nad przewodami SRX pozwoliły osiągnąć postęp. Mowa o trzystopniowym procesie kondycjonowania prądem o wysokim napięciu i nowym komponencie UEF wykorzystującym grafen. Ich współne wykorzystanie prowadzi do lepszego obrazowania i większej rozdzielczości przy jednoczesnym wyraźnym obniżeniu poziomu szumu. W trakcie dziesięcioletniego nieprzerwanego rozwoju audiofilskich bezpieczników Synergistic Research, Purple Fuse to konstrukcja o wyraźnie najlepszym brzmieniu, która najwyraźniej różni się od poprzedniej generacji. Poprawie uległy wszystkie aspekty brzmienia: naturalność odwzorowania barwy instrumentów, dynamika, słyszalność najcichszych detali, rozciągnięcie wysokich częstotliwości oraz gładkość ich połączenia w koherentną całość.

W jaki sposób bezpieczniki wpływają na brzmienie?
Przez ponad sto lat uważano, że elektrony płyną przez przewód jak woda w rurze i że nie występuje zjawisko jakiegokolwiek zaburzania ich strumienia zasilającego komponenty systemu audio. Trzeba jednak zwrócić uwagę na jedno: cały prąd zasilający urządzenie audio w pierwszym etapie przechodzi przez pojedynczy bezpiecznik, stanowiący wąskie gardło i barierę o największej rezystancji. To dlatego zastosowanie audiofilskich bezpieczników Synergistic Research pozwala osiągnąć wyraźną poprawę jakości brzmienia. 

Fizyka
Dzisiejsza fizyka rozumie, że elektrony nie płyną, ale przekazują energię biorąc udział w tworzeniu fali, która porusza się wewnątrz przewodu. Wpływ na jej propagacje ma szereg różnych czynników. Zaś sposób jej transmisji można porównać do ’meksykańskiej fali’ tworzonej przez kibiców na trybunach piłkarskiego stadionu: wyraźnie widać jej przebieg, choć żaden z kibiców de facto nie zmienia miejsca, w którym siedzi. Badania prowadzone przez firmę Synergistic Research pozwoliły określić kluczowe kwestie wpływające na zmianę transmisji prądu wewnątrz przewodów za pomocą procesu indukcyjnego sprzęgania kwantowego określanego mianem technologii UEF. Szczerze mówiąc, opatentowana technologia UEF ma potężny wpływ na przepływ prądu elektrycznego: działanie jednego bezpiecznika UEF widać nawet w odległości kilku kilometrów od miejsca jego implementacji.

Dostępne wartości:

 Wartość Zwłoczne
5 x 20mm
Szybkie
5 x 20mm
Zwłoczne 
6,3 x 32mm
Szybkie
6,3 x 32mm
50 mA      
100 mA      
160 mA    
200 mA    
250 mA
315 mA      
500 mA
630 mA      
800 mA
1 A
1,25 A      
1,6 A
2 A
2,5 A
3,15 A
4 A
5 A
6,3 A
8 A
10 A
12,5 A
16 A
20 A    

Dane techniczne

Producent Synergistic Research
Model PURPLE
Gwarancja 2 lata

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium