Producenci
Efekt do gitary Delay - DK Technology DL-1 | RATY | SALA ODSŁUCHOWA POZNAŃ
Opis
Najważniejsze cechy:
- Mały rozmiar z aluminiową obudową: rozmiar pedału to 46 (długość) * 95 (szerokość) * 51 (wysokość) mm, a waga netto to 230 g, jest łatwy do przenoszenia. Solidna obudowa wykonana jest ze stopu aluminium z anodowaną powierzchnią.
- Wytrzymały aluminiowy przełącznik nożny i dioda LED stanu: Z diodą LED wskazującą efekty i stan obejścia. I naprawdę wygodnie jest go używać w nocy i ciemnym miejscu.
- Pedał gitary i basu z funkcją True Bypass: Ten pedał może być używany do gitary elektrycznej i basu z pokrętłami LEVEL, GAIN, TONE i VOICE.
- Funkcje: POZIOM: Te pokrętła służą do regulacji intensywności efektu chorus. WYJŚCIE: Tutaj podłącz wzmacniacz za pomocą gniazda telefonicznego 1/4". WEJŚCIE: Tutaj podłącz swój instrument za pomocą gniazda telefonicznego 1/4". Użyj adaptera DC 9 V, którego polaryzacja jest dodatnia na zewnątrz i ujemna wewnątrz. W przeciwnym razie produkt może nie działać prawidłowo.
Dane techniczne
| Producent | DK Technology |
| Model | DL-1 |
| Rozmiar produktu | 46(L) x 95(W) x 51(H)mm |
| Przeznaczenie | Gitara elektryczna Gitara basowa |
| Wyjścia | 1/4" Jack mono |
| Wejścia | 1/4" Jack mono |
| Inne | Potencjometry efektu LEVEL DELAY REPEAT, Przyłącza wejściowe 1/4" Jack mono |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | Powłoka ze stopu aluminium z powierzchnią anodowaną |
| W zestawie | 1 x Efekt gitarowy 1 x Instrukcja |
| Zasilanie | Zasilacz DC 9V Polaryzacja wtyku Plus w środku / Minus na zewnątrz (brak w zestawie) |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



