Kabel, przewód głośnikowy - Acoustic Revive SPC-AV (1mb)

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 59,00 zł 59.00
ilość mb
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.5
Producent: Acoustic Revive
Kod produktu: 40AB-897AD

Opis

Najważniejsze cechy:
• najwyższej klasy przewód audio
• głośnikowy
• wysoka czystość
• bardzo dobry stosunek jakości do ceny
• pierwszy na świecie specjalistyczny przewodnik audio wykonany przy użyciu przełomowych technologii
• cienka konstrukcja dla łatwego okablowania
• doskonałą izolacja PE
• sprzedawany na metry

Specjalistyczny przewodnik audio
PC-TripleC (Pure Copper-Continuous Crystal Construction) to pierwszy na świecie specjalistyczny przewodnik audio wykonany przy użyciu przełomowych technologii. PC-TripleC nie generuje impedancji, gdy prąd płynie w miedzi o wysokiej czystości, takiej jak 6N i w kierunku wzdłużnym. To nowy przewodnik do wykorzystania audio ze wszystkich aspektów.

Dominacja kabla jednożyłowego
Większość kabli na rynku jest wykonana ze skręconych cienkich drutów. Powodem, dla którego skręcono drut do tej pory, jest właśnie jego elastyczność. Elastyczny kabel jest łatwy do wyprodukowania z punktu widzenia produkcji, a także łatwy w obsłudze dla użytkowników. Dlatego od dawna używano skręconego drutu. Struktura skręconego cienkiego drutu nie jest w stanie uniknąć błądzącego prądu elektrycznego (zwanego „zjawiskiem skoku wzdłużnego”), który leci między skręconymi drutami. Błądzący prąd elektryczny generuje przypadkowy dźwięk i zniekształcenie, które powoduje, że dźwięk jest zabłocony. Zrozumiesz, jak to zmienia dźwięk, porównując nasz kabel jednożyłowy ze skręconymi cienkimi drutami. Na rynku kable LAN o długości ponad 10 metrów są wytwarzane przez kable jednożyłowe, ponieważ rozproszony prąd elektryczny powoduje błąd transmisji informacji. SPC-AV może przesyłać czyste informacje bez szumu, zniekształceń, dźwięków przypadkowych i stymulujących, stosując solidną strukturę jednordzeniową, która teoretycznie nie generuje prądu błądzącego.

Równoległa struktura kabla
SPC-AV przyjmuje równoległą strukturę kabla dupleks z jednożyłowymi kablami PC-TripleC. Równoległa struktura kabla dupleksowego może zapewnić rozległy dźwięk ze względu na mniejsze straty energii dzięki efektowi niskiej indukcyjności.

Doskonała izolacja PE
Ogólnie rzecz biorąc, niedrogie kable głośnikowe są zbudowane głównie z niedrogiego PVC jako izolacji elektrycznej. Cechą PVC jest gorsza względna przenikalność i współczynnik elektryzacji, a także powoduje zmniejszenie właściwości transmisji i pogarsza jakość dźwięku. SPC-AV przyjmuje PE (polietylen) jako izolację elektryczną, która ma przewagę względną przenikalności i elektryfikacji. W rezultacie SPC-AV oferuje doskonałą względną przenikalność i elektryfikację.

Cienka konstrukcja odpowiednia pod dywan podłogowy do łatwego okablowania
SPC-AV przyjmując równoległy kabel dupleks osiąga grubość 2,2 mm. Łatwo jest wykonać okablowanie pod dywanem podłogowym wokół systemu AV. Ze względu na zalety izolacji PE jest mniej podatny na wpływ elektryczności statycznej dywanu poliestrowego.

Dane techniczne

Producent Acoustic Revive
Model / Nazwa SPC-AV
Typ Kabel, przewód głośnikowy
Cechy PC-TripleC (Pure Copper-Continuous Crystal Construction)
Izolacja PE
Wymiary Szerokość 5,2 mm x Grubość 2,2 mm
Długość 1mb, sprzedawany na metry
Gwarancja 2 lata

Opinie o produkcie (1)

7 lutego 2020

Jest w tym przewodzie coś nietypowego...A mianowicie wygląda jak... podtynkowy kabel elektryczny a ma zadziwiające właściwości!!! Naprawdę podbija szczegóły{zwłaszcza górne pasmo!!! } Bez ściemy! To naprawdę świetny przewód wart tej ceny!!!

Inni klienci kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium