Producenci
Listwa zasilająca 6 gniazd - Fezz Audio Sculptor Reference EVO Silver | RATY 0% | SALA ODSŁUCHOWA POZNAŃ
Opis
Sculptor Reference EVOLUTION to listwa zasilająca audio dedykowana do sprzętu klasy hi-fi i high-end.
Solidna metalowa obudowa, osadzona została na czterech, antywibracyjnych gumowych nogach w kształcie stożka co skutecznie ogranicza przenoszenie drgań z podłoża na obudowę. Dodatkowo, wyklejona matą w celu minimalizacji drgań i ich niekorzystnego wpływu na pracę sprzętu audio. Zastosowane złocone gniazda schuko Furutech umożliwiają wygodne fazowanie podłączonych do niej urządzeń.
2 gniazda z filtrem składowej stałej DC BLOCKER. Składowa zasilania dc już od dłuższego czasu na stałe wpisała się w naszą codzienność, jednak niewielu z nas zdaje sobie sprawę jaki jest jej wpływ na pracę systemów audio.
Niepożądane efekty powodowane przez występowanie tego czynnika czyli: nadmierne przegrzewanie się i głośna praca transformatorów, odkształcenia zasilania wpływają negatywnie na pogorszenie warunków pracy urządzeń audio oraz podwyższony poziom zużycia energii elektrycznej. Często zaobserwowanym efektem negatywnego wpływu składowej stałej zasilania jest także nierówna praca silników w gramofonach która przekłada się na przenoszenie niechcianych drgania na talerz.
Sugerowane zastosowanie: wzmacniacze zintegrowane, amplitunery, końcówki mocy, gramofony
3gniazda wysokoprądowe DIRECT
Zestaw trzech gniazd połączonych w gwiazdę, bezpośrednio zasilanych z sieci. Sugerowane zastosowanie: końcówki mocy, wzmacniacze zintegrowane
1 gniazdo separowane 60W
Gniazdo z napięciem galwanicznie separowanym od sieci. Sugerowane zastosowanie: urządzenia hi-fi małej mocy np.streamery, przedwzmacniacze, odtwarzacze CD, przetworniki DACW listwie Sculptor Reference znajdziemy precyzyjny, podświetlany woltomierz LCD z bargrafem analogowym, dokonujący trzech pomiarów napięcia sieciowego w ciągu sekundy z 0,5% dokładnością
Dane techniczne
| Producent | Fezz Audio |
| Model | Sculptor Reference EVO |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gniazda | zasilające: Furutech IEC60320, wyjściowe: Furutech Schuko |
| Wymiary | 576 x 120 x 120 mm |
| Inne | max obciążenie: 3,5 kW max prąd ciągły: 16A |
| Waga | 7,4kg |
| Gwarancja | 2 lata |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



