Producenci
Listwa zasilająca - Lanberg Z26371 (PS1-03E-0300-BK) 3 gniazda czarna
0
Opis
Najważniejsze cechy:
• Ilość gniazd: 3
• Typ gniazd: Francuskie CEE 7/5
• Typ wtyczki: Uni-Schuko CEE 7/7
• Specyfika kabli: 3 x 1,0mm CU
• Maks. pobór mocy: 2500W
• Zabezpieczenia przeciwko ingerencji dzieci
• Klasa szczelności IP20
• Kolor: Czarny
• Długość kabla: 3,0m
Niezastąpiony pomocnik w zasilaniu wielu produktów
Przychodzi taki moment w życiu każdego z nas, kiedy musimy jakieś urządzenie podłączyć do prądu, ale gniazdo zasilania jest albo za daleko, albo dostęp do niego jest utrudniony. Lanberg śpieszy z pomocą oferując przedłużacze, które uratują Cię w takich sytuacjach zapewniając stabilne zasilanie. Te wysokiej jakości, nowe produkty w bogatym portfolio Lanberg mają w 100% miedziane żyły, zapewniając większą stabilność i niezawodność działania.
Ile gniazd posiada ta listwa?
Do przedłużacza podłączyć i zasilić można 3 urządzenia, za pomocą gniazd Francuskich CEE 7/5. Nie została w żadnym wypadku pominięta również kwestia bezpieczeństwa tych bardzo poręcznych zasilaczy – każdy przedłużacz ma zabezpieczenia przeciw ingerencji dzieci.
Dane techniczne
| Producent | Lanberg |
| Model | Z26371 (PS1-03E-0300-BK) |
| Zabezpieczenia | Wyłącznik |
| Moc | 2500 W |
| Długość przewodu | 3 m |
| Natężenie prądu | 10 A |
| Wysokość | 37 mm |
| Rodzaj wtyku | Uni-schuko |
| Liczba gniazd | 3 |
| Długość | 190 mm |
| Szerokość | 47 mm |
| Typ gniazda | Typ E |
| Waga | 0.24 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



