Producenci
Listwa zasilająca - Supra MD-06 EU Mk3 Switch
Opis
Listwa Supra MD-06 EU Switch Mk3 to nowa wersja wyposażona w wyłącznik zasilania High in-rush.
Co to znaczy High in-rush? Kiedy załączaamy zasilanie w urządzeniach audio, przez pierwsze kilka okresów napięcia sieciowego prąd pobierany przez te urządzenia może być nawet 10 do 15 razy większy niż prąd zakładany w czasie normalnej pracy urządzenia. (Prąd ten w standardowych włącznikach wypala ich mechaniczne styki powodując zmniejszenie ich sprawności i z czasem ich uszkodzenie). Wyłącznik Supry posiada specjalną konstrukcję umożliwiającą załączanie prądów rozruchowych aż do 20A, co gwarantuje bezproblemową pracę układu.
W nowych listwach zasilających Supra MD-06 EU Mk3 Switch ogólne założenia dotyczące ochrony antyradiacyjnej i przeciwprzepięciowej pozostają takie same jak w poprzedniej generacji, natomiast diametralnie zmieniają się materiały i komponenty wykorzystane przy produkcji nowych listew, oraz zastosowanie przełącznika zasilania z High in-rush.
W generacji Mk3 mamy całkowicie nową, aluminiową obudowę i nowe gniazda od niemieckiego dostawcy. Produkcja i finalny montaż odbywa się oczywiście w fabryce Supry w Szwecji w Ljungskile. Każda listwa SUPRA z serii MD Mk3 wyposażona jest ceramiczny bezpiecznik 10A lub 16A (listwy z 8 i 10 gniazdami), oraz nieinwazyjny filtr przeciwzakłóceniowy nazywany w skrócie NIF(Non-Intrusive-Filtering). To rozwiązanie opracowane przez brytyjskie laboratorium Ben Duncan Research ma za zadanie eliminację zakłóceń, zwłaszcza tych o wysokiej częstotliwości. To właśnie te zakłócenia często spotykane w wielu instalacjach elektrycznych mają ujemny wpływ na pracę urządzeń elektronicznych i w sprzęcie audio mogą powodować zauważalne pogorszenie jakości dźwięku.
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją polskiego dystrybutora.
Dane techniczne
| Producent | Supra |
| Model | MD-06 EU Mk3 Switch |
| Typ | listwa zasilająca z wyłącznikiem |
| Bezpiecznik | Ceramiczny 10A, Slow filtr przeciwzakłóceniowy |
| Max Continuous Power | 2300W |
| Max AC Voltage | 250V |
| Max AC Current | 10A |
| Wyjścia | 6 x SUPRA MCH-16/EU, Schuko Female. |
| Wejścia | SUPRA MCH-10, IEC320 10A |
| Obudowa | aluminium |
| Gniazda | standard europejski |
| Wymiary | (DxSxW): 378 x 89 x 53 mm |
| Inne | możliwość montażu ściennego, brak przewodu zasilającego w zestawie (polecamy kabel Supra LoRad Mk2 2.5 CS-EU) |
| Waga | 1.02kg |
| Gwarancja | 2 lata |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



