Producenci
Mikrofon bezprzewodowy do saksofonu - Acemic ST-5 | RATY 0% | SALA ODSŁUCHOWA POZNAŃ
Opis
Najważniejsze cechy:
- podłączasz bezpośrednio do miksera lub aktywnego głośnika
- synchronizacja IR
- cyfrowy kod ID całkowicie likwiduje problemy z zakłócaniem sygnału
- przetwarzanie sygnału audio z rozdzielczością 48 kHz
Dane techniczne
| Producent | Acemic |
| Model | ST-5 |
| Zakres częstotliwości | 660-690MHz |
| Żywotność | baterii: 6 godzin ciągłego użytkowania |
| Modulacja | pi/4 DQPSK |
| Obudowa | Metal |
| Wyjścia | przyłącza: 1 x mono 6.35mm interface |
| Rozmiar | Odbiornik 185 x 20 x 10mm Nadajnik 125 x 40 x 20mm Wymiary mikrofonu: Φ14 x 5,0mm |
| Inne | latencja: <6ms, zasięg działania: Do 60 m |
| Typ | Pojemnościowy |
| Moc | nadajnika: 10mW |
| Gwarancja | 2 lata |
| Pasmo przenoszenia | 60Hz - 15KHz ± 2 dB |
| Zasilanie | Bateria litowa 3.7V |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



