Producenci
Mikrofon dynamiczny - CAROL AC-900S | RATY | SALA ODSŁUCHOWA POZNAŃ
Opis
Najważniejsze cechy:
- Ekskluzywna aktywna redukcja szumów: Kapsuła z aktywnym amortyzatorem aktywnie redukuje szumy podczas obsługi mikrofonu. Wbudowana cewka Hum-Bucking sprawia, że mikrofony są praktycznie odporne na silne pola przydźwięku, takie jak te wytwarzane przez oświetlenie studyjne. Pierwszy na świecie mikrofon z aktywną redukcją szumów podczas obsługi. Wbudowana ekskluzywna aktywna kapsuła z redukcją wibracji CAROL (CSM-165). Cewka Hum-Bucking redukująca szumy EMI/RFI.
- Jednokierunkowa: superkardioidalna charakterystyka kierunkowa przechwytuje sygnał źródłowy, taki jak wzmacniacz gitarowy lub wokal, jednocześnie eliminując dźwięki spoza osi, minimalizując szumy tła i sprzężenia zwrotne, dzięki czemu odtwarza dźwięk bez zakłóceń ze strony instrumentów lub głośników na scenie.
- Dynamiczny: Aby uzyskać optymalną klarowność i siłę, solidny i odporny na wilgoć, osiągający wysoki poziom wzmocnienia przed sprzężeniem zwrotnym, sprawia, że ten mikrofon jest idealny do zastosowań wokalnych na żywo i do nagrywania wzmacnianych instrumentów. Zmniejsz hałas obsługi podczas profesjonalnego występu na scenie.
- Ultraszerokie pasmo przenoszenia: doskonały i przejrzysty dźwięk ze zintegrowanym filtrem pop i osłoną przeciwwietrzną, która minimalizuje odgłosy oddechu i trzasków. Możesz liczyć na to, że usłyszysz go nawet po niezliczonych koncertach i zastosowaniach studyjnych.
- W zestawie kabel: Profesjonalny 4,5 m. W zestawie kabel XLR-XLR. Ten AC-900S jest idealny do profesjonalnych studiów i występów wokalnych na scenie na całym świecie.
- Wysoka jakość i gwarancja: Wytrzymała, całkowicie metalowa konstrukcja zapewniająca maksymalną niezawodność, wyposażona w odlewaną ciśnieniowo obudowę cynkową i stalową osłonę przeciwwietrzną z pierścieniem antywgnieceniowym. Doskonały uniwersalny, wszechstronny mikrofon sceniczny i nagrywający.
Dane techniczne
| Producent | CAROL |
| Model | AC-900S |
| Waga | 0.302kg |
| Złącza | XLR-3 |
| Rozmiar | ø54.9 x 181.2 mm |
| Gwarancja | 2 lata |
| Charakterystyka kierunkowości | Superkardioidalna |
| W zestawie | Kabel ø5.5mm x 4.5m, XLR na XLR |
| Pasmo przenoszenia | 50Hz~18KHz |
| Czułość | -74 ± 3dBV/μbar |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



