Producenci
Mikrofon dynamiczny - CAROL E dur 916SU | RATY | SALA ODSŁUCHOWA POZNAŃ
Opis
Najważniejsze cechy:
- Złącze USB: E dur-916SU to mikrofon wokalny odpowiedni do występów na żywo, nagrywania w domu i podcastów. Złącze USB zapewnia szybkie i łatwe połączenie z komputerem bez konieczności stosowania dodatkowego oprogramowania i posiada dodatkową funkcję włącznika.
- Mikrofon dynamiczny Superkardioidalny : Mikrofon przewodowy charakteryzuje się superkardioidalną charakterystyką odbioru, zapewniającą większe wzmocnienie i jednocześnie minimalizującą sprzężenia zwrotne. Idealny do sytuacji na żywo, gdzie wymagana jest redukcja szumów, dzięki czemu mikrofon ręczny jest niezwykły podczas prezentacji, wesel, konferencji, kościołów, wywiadów i występów solowych.
- Płaska, szeroka częstotliwość: Gładki zakres częstotliwości jest stały i wynosi od 50 do 18 kHz, dobrze nadaje się do obsługi wysokich poziomów ciśnienia akustycznego. Jest dostosowany do słowa mówionego, wokalu i różnych instrumentów. Brak zapotrzebowania na moc sprawia, że mikrofon dynamiczny jest idealnym wyborem do wszelkich zastosowań na żywo.
- Optymalna zrozumiałość mowy: taki jest mikrofon wokalny, który zapewnia niskie zniekształcenia, zapewniając czysty dźwięk, redukuje hałas powodowany przez ręce dzięki systemowi amortyzatorów CAROL, precyzyjną reprodukcję mowy i wokalu z doskonałą zrozumiałością. Nadaje się do zajęć rekreacyjnych, takich jak śpiewanie, karaoke, imprezy domowe i występy, wewnątrz lub na zewnątrz.
- Wytrzymała i niezawodna metalowa konstrukcja: dynamiczny mikrofon do głośnika, który jest solidny, prostszy w obsłudze, ma odpowiedni rozmiar i kształt do dłoni, co stanowi lepszą opcję podczas wystąpień publicznych. Zaawansowany przełącznik potencjometru suwakowego, który praktycznie eliminuje hałas uderzeniowy.
Dane techniczne
| Producent | CAROL |
| Model | E dur 916SU |
| Obudowa | Metal |
| Waga | 0.27kg |
| Złącza | USB 2.0/Full-Speed 12 Mbps |
| Rozmiar | ø52.5 x 182mm |
| Kolor | Szary Metaliczny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Charakterystyka kierunkowości | Superkardioidalna |
| W zestawie | Kabel 1.5m USB 2.0 type A+B Connectors |
| Pasmo przenoszenia | 50Hz~18KHz |
| Czułość | -74 ± 3dBV/μbar |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



