Producenci
Mikrofon dynamiczny - CAROL GS-36 | RATY | SALA ODSŁUCHOWA POZNAŃ
Opis
Najważniejsze cechy:
- Jednokierunkowy i kardioidalny mikrofon dynamiczny: Przewodowy mikrofon dynamiczny CAROL charakteryzuje się kardioidalną charakterystyką odbioru, zapewniającą większe wzmocnienie przy jednoczesnej minimalizacji sprzężeń tła. Idealny do urządzenia do karaoke, występów scenicznych, ślubu, kościoła, wywiadu itp.
- Wysoka jakość dźwięku: Kardioidalny wzór odbioru przechwytuje główne źródło, minimalizując jednocześnie szumy tła. Duża membrana umożliwia uzyskanie wyraźnego, wysokiego wzmocnienia i bogatego basu bez sprzężenia zwrotnego. Idealny do wokalu na żywo, karaoke, mowy, śpiewu.
- Konstrukcja Premium: Świetna konstrukcja zapewnia długą żywotność. Ten mikrofon dynamiczny jest wykonany z najwyższej jakości ABS, co zapewnia trwałość i dużą odporność na uderzenia. Wytrzymała konstrukcja, wyjątkowo lekka, bardzo trwała; Szerokie pasmo przenoszenia 100-10 kHz; Wysokie wzmocnienie przed sprzężeniem zwrotnym, co sprawia, że dźwięk jest doskonały. Trwała konstrukcja.
- Długi przewód XLR: wyposażony w przewód o długości 4,5 m zapewniający duży zakres ruchu; brak już odwracania uwagi od ograniczonej długości przewodu; Kompatybilny z urządzeniem do karaoke, wzmacniaczem, mikserem, systemem PA i głośnikiem. Umożliwia bezpośrednie wykorzystanie mikrofonu karaoke do głośnika, wzmacniacza lub miksera. Doskonała konstrukcja kabla mikrofonowego może izolować zewnętrzne zakłócenia elektromagnetyczne i sprawiać, że transmisja dźwięku jest wyraźniejsza.
- Plug and Play: Do działania nie jest wymagana bateria. Zewnętrzny włącznik/wyłącznik umożliwiający łatwe sterowanie dźwiękiem (wciśnięcie w górę jest włączone, wciśnięcie w dół jest wyłączone). Gdy mikrofon nie jest używany, można go wyłączyć za pomocą przełącznika bez odłączania kabla.
- Co zyskujesz: Ten przewodowy mikrofon dynamiczny jest dostarczany w pełnym zestawie ze wszystkimi niezbędnymi elementami — 1 mikrofonem, 1 kablem XLR.
Dane techniczne
| Producent | CAROL |
| Model | GS-36 |
| Wymiary opakowania | 23.8 x 7.1 x 10.7 |
| Waga netto | 0.195 ± 10g kg |
| Obudowa | ABS |
| Złącza | XLR-3 / Wtyk Jack 6.3mm mono |
| Rozmiar | ø53 x 165 |
| Typ | Mikrofon dynamiczny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Charakterystyka kierunkowości | Kardioidalna |
| W zestawie | 1 x Kabel mikrofonowy 5.5mm o długosci 4.5m XLR żeński na Jack 6.3mm mono |
| Pasmo przenoszenia | 100Hz~10KHz |
| Czułość | -72 ± 3dBV/μbar |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



