Producenci
2 499,00 zł
Cena regularna:
3 999,00 zł
Mikrofon dynamiczny - IMG Stageline DM-065
Opis
Najważniejsze cechy:
- do zastosowań wokalowych i scenicznych
- charakterystyka kardioidalna
- bezstukowy włącznik
- chromowana obudowa
- w komplecie futerał z tworzywa sztucznego z piankową wyściółką
Dane techniczne
| Producent | IMG Stageline |
| Model | DM-065 |
| Waga | 0.547 kg |
| Typ | wokalowy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Pasmo przenoszenia | 50-16 000 Hz |
| Czułość | 1.3 mV/Pa |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | 0-40 °C |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | kardioida |
| System | dynamiczny |
| Impedancja nominalna | 250 Ω |
| Maksymalny poziom dźwięku | 135 dB |
| Materiał obudowy | metalowa, srebrna |
| Połączenie | XLR, sym. |
| Wymiary | 54x175x68mm |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



