Producenci
Mikrofon dynamiczny - IMG Stageline DM-730
Opis
Najważniejsze cechy:
- charakterystyka superkardioidalna
- neodymowa wersja
- pasmo przenoszenia: 80-12 000Hz
- obudowa z odlewu cynkowego
- w komplecie uchwyt mikrofonowy, 9mm (⅜") adapter śrubowy oraz torba transportowa
Dane techniczne
| Producent | IMG Stageline |
| Model | DM-730 |
| Waga | 290 g |
| Typ | vocal microphone |
| Gwarancja | 2 lata |
| Pasmo przenoszenia | 50-18 000 Hz |
| Czułość | 2.3 mV/Pa |
| Metoda transmisji | cable |
| Charakterystyka | supercardioid |
| System | dynamic, neodymium |
| Impedancja nominalna | 300 Ω |
| Materiał obudowy | diecast zinc |
| Połączenie | XLR, bal. |
| Wymiary | Ø 48 mm x 182 mm |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



