Producenci
Mikrofon dynamiczny - Monacor DM-1100
Opis
Mikrofon dynamiczny do mowy i wokalu.
Cechy:
• Charakterystyka kardioidalna
• Dostarczany bez uchwytu mikrofonowego; odpowiedni uchwyt (np. MH-202) dostępny jako wyposaż. dodatk.
• W komplecie kabel
Produkt objęty 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| Producent | Monacor |
| Model | DM-1100 |
| Typ | wokalowy |
| Połączenie | kabel: 5m, niskoszumny, wtyk 6.3mm; mikrofon: XLR, sym. |
| Pasmo przenoszenia | 50-16000 Hz |
| Waga | 250 g |
| Materiał | metalowa obudowa |
| Czułość | 2,5 mV/Pa |
| Wymiary | Ø 54mm x 175mm |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | 0-40 °C |
| Max poziom dźwięku | 145 dB |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| System | dynamiczny |
| Charakterystyka | kardioida |
| Impedancja | 500 Ω |
| Gwarancja | 2 lata |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



