Producenci
Mikrofon dynamiczny stołowy z regulowaną szyjką - CAROL MUD-526 | RATY | SALA ODSŁUCHOWA POZNAŃ
Opis
Najważniejsze cechy:
- PROFESJONALNA JAKOŚĆ DŹWIĘKU: MUD-526 od dziesięcioleci wyznacza światowy standard doskonałości. Nasz najbardziej niezawodny mikrofon stacjonarny. Mikrofon ten ma trwałą gęsią szyję i metalowy stojak stołowy. Ten mikrofon audio firmy CAROL charakteryzuje się wysokim sygnałem wyjściowym i impedancją wyjściową 600 omów, a także filtrem pop minimalizującym odgłosy oddechu i trzaskania oraz zintegrowanym obwodem niskoszumowym zapewniającym doskonały i przejrzysty dźwięk.
- BARDZO SZEROKA PASMO CZĘSTOTLIWOŚCI: Ten innowacyjny i niezawodny przewodowy system mikrofonów przenośnych na gęsiej szyi charakteryzuje się pasmem przenoszenia 80 Hz–12 kHz, co sprawia, że idealnie nadaje się do wszelkich zastosowań związanych z dźwiękiem i mową.
- REGULOWANA SZYJKA: Mikrofon przewodowy jest również wyposażony w regulowany maszt typu „gęsia szyja”, zapewniający maksymalny komfort i czystość głosu, a jego jednolity kardioidalny wzór odbioru izoluje główne źródło dźwięku i minimalizuje szumy tła.
- KABEL W ZESTAWIE: Pudełko jest wyposażone w profesjonalny przewód mikrofonowy audio Jack o średnicy 190 mm i średnicy 6,3 mm, który można łatwo podłączyć do głośnika, wzmacniacza, miksera lub rejestratora. Idealny do domowego karaoke, profesjonalnych studiów i występów głosowych na scenie.
- WYKONANY, ABY TRWAĆ: Ten ręczny mikrofon ma wytrzymałą konstrukcję i stalową kratkę siatkową zapewniającą maksymalną niezawodność. Doskonały, uniwersalny mikrofon sceniczny i nagrywający, na którym możesz polegać w zastosowaniach studyjnych. Można łączyć się z komputerami stacjonarnymi za pomocą odbiornika i adaptera.
Dane techniczne
| Producent | CAROL |
| Model | MUD-526 |
| Waga netto | 0.81kg |
| Rozmiar | 162 x 122 x 368mm |
| Gwarancja | 2 lata |
| Charakterystyka kierunkowości | Jednokierunkowy |
| W zestawie | Kabel zintegrowany Jack 6.3mm mono, długość 190mm |
| Pasmo przenoszenia | 80Hz~12KHz |
| Czułość | -72 ± 3dBV/μbar |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



