Producenci
Mikrofon karaoke Bluetooth głośnik bezprzewodowy - NN KM6
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Najważniejsze cechy:
- to bardzo fajny bezprzewodowy mikrofon karaoke z dwoma wbudowanymi głośnikami, obsługą Bluetooth, portem TF (microSD) i wyjściem AUX, który doskonale sprawdza się podczas dziecięcych zabaw, wakacyjnych wyjazdów, ognisk, domówek, prywatek i imprez z przyjaciółmi
- sprzęt gwarantuje wszystkim świetną zabawę, a dzięki wbudowanym efektom, możliwości wprowadzenia korekcji barwowej oraz wyjściu umożliwiającym nagrywanie jest również nowoczesnym gadżetem rozwijającym muzyczne pasje
Mikrofon karaoke z Bluetooth i możliwością nagrywania
Jedną z największych zalet KM6 jest komunikacja Bluetooth, która pozwala na łatwe i szybkie przesyłanie muzyki z dowolnego urządzenia obsługującego ten standard bezprzewodowej transmisji danych. Może to być np. smartfon, tablet albo laptop. Dodatkowo mikrofon posiada wejście dla kart TF, a także wyjście liniowe do podłączenia KM6 do innego urządzenia za pomocą przewodu jack 3,5 mm (możliwość nagrywania na zewnętrznych urządzeniach). Zaletą jest również wbudowany odtwarzacz plików muzycznych, który obsługuje najbardziej popularne formaty cyfrowe, takie jak MP3, WMA i WAV.
Mikrofon z wbudowanym głośnikiem i efektami
KM6 to więcej, niż mikrofon. Sprzęt wyposażony został w dwa wydajne, 3-watowe głośniki o średnicy 40 mm, korektor głośności oraz korektory barwowe tonów wysokich i niskich. Dzięki temu nasz głos zabrzmi idealnie przy każdej piosence! Dodatkowo mikrofon oferuje efekt echa, którego poziom nałożenia na wokal możemy w łatwy sposób kontrolować, uzyskując przestrzeń brzmienia nawet w pomieszczeniach dobrze wytłumionych albo na otwartych przestrzeniach.
Mikrofon karaoke jako pomysł na prezent
Zastanawiasz się, co kupić na prezent swoim dzieciom, które uwielbiają śpiewać, albo muzykalnym znajomym, którzy lubią dobrą zabawę? Mikrofon karaoke MK6 to świetny pomysł na prezent na urodziny, imieniny, gwiazdkę lub inną okoliczność. Po prostu sprawi radość i rozrusza każdą imprezę! Dodatkowo zestaw jest elegancko zapakowany w kolorowe pudełko, więc nie wymaga dodatkowego pakowania, jeśli akurat nie masz niczego pod ręką.
Dane techniczne
| Producent | NN |
| Model | KM6 |
| Głośniki | 40 mm, 4Ω/3W |
| Pojemność | akumulatora: 2000 mA/3,7V |
| Czas pracy | 3 – 5 godz. |
| Waga | 0,31 kg |
| Czas ładowania | 3 godz. |
| Wyjścia | AUX: jack 3,5 mm |
| Wejścia | karta TF (microSD) |
| Inne | polaryzacja: dookólna |
| Typ | doręczny |
| Moc | głośników: 3W + 3W |
| Gwarancja | 2 lata |
| Przetwornik | pojemnościowy |
| W zestawie | przewód jack 3,5 mm, przewód USB, instrukcja obsługi (EN/PL) |
| Pasmo przenoszenia | 100 Hz – 18 kHz |
| Czułość | odbiornika (TYP): -85 dB |
| Zasilanie | USB 5V/1A |
| Wymiary | 245 x 49 x 49 mm |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



