Producenci
Mikrofon nagłowny - Monacor HSE-130/SK
Opis
Najważniejsze cechy:
- wysokiej jakości wkładka typu back electret
- charakterystyka dookólna
- kompatybilny z nadajnikami kieszonkowymi TXS-...HSE z 3-pinowym złączem mini XLR
- ruchome ramię z wkładką, regulowana długość
- wymagane zasilanie z nadajnika TXS lub przez adaptery EMA-1 lub EMA-300P
- komplecie wiatrochron
Dane techniczne
| Producent | Monacor |
| Model | HSE-130/SK |
| Waga | 0.96 kg |
| Typ | mikrofon nagłowny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Zasilanie | 1.5-9V DC |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | 0-40 °C |
| Impedancja nominalna | 2 kΩ |
| Maksymalny poziom dźwięku | 130 dB |
| Połączenie | 3-pinowy mini XLR |
| Wymiary | opakowania: 0.065 x 0.16 x 0.155 m |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



