Producenci
Mikrofon pojemnościowy - Acemic C-300 | RATY | SALA ODSŁUCHOWA POZNAŃ
Opis
Mikrofon pojemnościowy.
Dane techniczne
| Producent | Acemic |
| Model | C-300 |
| Obudowa | Metal |
| Inne | skuteczność SPL: Max SPL: 130dB(at 1kHz≦1% T.H.D) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Stosunek sygnału do szumu | SNR: 72dB |
| Charakterystyka kierunkowości | Kardioidalna |
| Pasmo przenoszenia | 50Hz - 18KHz (-10dB) |
| Czułość | -45dB ±3db(0dB=1V/Pa at 1KHz) |
| Zasilanie | Phantom 48V |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



