Producenci
Mikrofon pojemnościowy USB - Novox NCX Creator’s Pack (GRATIS doładowanie Google Play 30 PLN!) | RATY | SALA ODSŁUCHOWA POZNAŃ
Opis
Novox NCX Creator’s Pack to zestaw przygotowany specjalnie z myślą o twórcach contentu. W jednym pudełku otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz do pracy z dźwiękiem:
• Mikrofon pojemnościowy USB Novox NCX
• Doładowanie Google Play o wartości 30 zł
• Pop filtr Novox N-Shield
• Uchwyt do mikrofonu U-bracket z uniwersalnym mocowaniem do statywów
• Darmowy pełny dostęp do Podcast Academy – regularnie aktualizowanej platformy szkoleniowej Novox
Uwaga! Prezentowana wersja nie zawiera ramienia do mikrofonu Novox Armstrong Boom.
Novox NCX
Novox NCX to profesjonalny, wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy USB, który jest niezwykle skuteczny w nagrywaniu dźwięku, streamingu na żywo, a zwłaszcza w profesjonalnym podcastingu.
Dzięki ultranowoczesnej, w pełni funkcjonalnej konstrukcji i czterem zmiennym charakterystykom kierunkowym, NCX umożliwia tworzenie profesjonalnych nagrań o wysokiej jakości praktycznie od razu po wyjęciu z pudełka.
Nowoczesny design
Mikrofon cechuje elegancka i solidna konstrukcja z zintegrowanym statywem na biurko, wyjściem słuchawkowym na dole, regulacją czułości i głośności, przyciskiem wyciszenia na górze i wskaźnikiem LED.
Wszechstronność
Dźwięk jest krystalicznie czysty; świetny do pracy zdalnej, streamowania, gier online, e-sportu i nagrywania. Mikrofon spisuje się szczególnie dobrze w zastosowaniach związanych z podcastingiem i warstwą dźwiękową nagrań wideo – to wszechstronne narzędzie pracy podcasterów i youtuberów.
Plug & Play
Łatwo skonfigurujesz mikrofon z laptopami lub komputerami stacjonarnymi z systemem Windows lub Mac, smartfonami, tabletami (iOS, Android) oraz konsolami do gier wyposażonymi w USB. NCX jest gotowy do użycia natychmiast po podłączeniu do urządzenia przez port USB-C.
Zaawansowana kontrola
NCX posiada zintegrowaną regulację czułości mikrofonu, przełącznik charakterystyki kierunkowej, regulację głośności słuchawek i przycisk MUTE. Zapewnia Ci to całkowitą kontrolę podczas nagrywania, transmisji na żywo, konferencji i wszelkich innych zastosowań.
Przełączaj się między czterema charakterystykami kierunkowymi:
• Kardioidalna: mikrofon rejestruje dźwięki z przodu, izolując niepożądane szumy z tyłu i z boków.
• Ósemkowa: mikrofon rejestruje dźwięki z przodu i z tyłu, izolując boki.
• Wszechkierunkowa: mikrofon rejestruje dźwięki dochodzące ze wszystkich kierunków z jednakową czułością.
• Stereo: mikrofon rejestruje dźwięki za pomocą lewego i prawego kanału pola stereofonicznego.
Novox NCX daje Ci wszystko, czego potrzebujesz – w zasięgu ręki. Charakterystykę kierunkową i czułość możesz łatwo dostosować za pomocą wygodnie umieszczonych pokręteł. Wyjście słuchawkowe u spodu umożliwia monitorowanie nagrań w czasie rzeczywistym, wraz z kontrolą głośności i opcją wyciszenia.
Jeśli planujesz nagrywanie podcastów lub innej formy contentu, w której jakość dźwięku odgrywa kluczową rolę – Novox NCX Creator’s Pack to najlepszy zestaw, jaki możesz wybrać na start!
Instrukcja użycia kodu Google Play:
1. Pod zdrapką na opakowaniu zestawu Novox Creator’s Pack znajdziesz kod rejestracyjny.
2. Wejdź na stronę podcast-academy.pl i wypełnij formularz rejestracyjny. Kod doładowania Google Play zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres email.
3. Po otrzymaniu kodu otwórz aplikację Google Play (na telefonie) lub wejdź na play.google.com/redeem (na komputerze).
a. Na telefonie kliknij ikonę profilu Google w prawym górnym roku, następnie Płatności i subskrypcje > Wykorzystaj kod podarunkowy.
b. Na komputerze wpisz kod i kliknij przycisk Zrealizuj kod.
Na co możesz wykorzystać kod?
• Zakup aplikacji
• Wykupienie subskrypcji (np. YouTube Premium)
• Kupno książek i filmów
Więcej o warunkach korzystania z karty podarunkowej Google Play: support.google.com.
Dane techniczne
| Producent | Novox |
| Model | NCX Creator’s Pack |
| Typ | Mikrofon pojemnościowy USB |
| Wyjście | Słuchawkowe |
| Typ złącza | USB-C |
| Mikrofon | 3 x wbudowana kapsuła, 4 różne charakterystyki kierunkowe (stereo, wszechkierunkowa, kardioidalna, ósemkowa) |
| W zestawie | kabel USB i statyw |
| Impedancja wyjściowa | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz – 20 kHz |
| Waga | 0.7 kg (1.5 lbs) |
| Czułość | 5.6mV ( 1 V/ Pa – 1 kHz ) |
| Wymiary mikrofonu | 180 mm x 59 mm x 59 mm (7 in x 2.3 in x 2.3 in) |
| Zasilanie | 5V/500mA (USB) |
| Wymiary | pudełko 267 mm x 253 mm x 187 mm (10.5 in x 10 in x 7.3 in) |
| Częstotliwość próbkowania | 44,1-192 kHz |
| SPL | max 120 dB ( THD:0.5% 1 kHz ) |
| Cechy | Przycisk MUTE |
| Gwarancja | 2 lata |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



