Producenci
Mikrofon pojemnościowy gęsia szyja - Acemic CFM12 | RATY | SALA ODSŁUCHOWA POZNAŃ
Opis
Mikrofon pojemnościowy gęsia szyja.
Dane techniczne
| Producent | Acemic |
| Model | CFM12 |
| Rozmiar | 470mm |
| Gwarancja | 2 lata |
| Stosunek sygnału do szumu | SNR: 70dB |
| Charakterystyka kierunkowości | Kardioidalna |
| Pasmo przenoszenia | 50Hz-20kHz |
| Czułość | -43dB 1V/Pa @ 1KHz |
| Zasilanie | Phantom 48V |
| Materiał obudowy | Metal |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



