Producenci
Mikrofon pulpitowy - Monacor PDM-302PTT
Opis
Najważniejsze cechy:
- dynamiczny, charakterystyka kardioidalna
- bezgłośny włącznik monostabilny (push-to-talk)
- 4.8m kabel połączeniowy, symetryczny, z wtykiem XLR
Dane techniczne
| Producent | Monacor |
| Model | PDM-302PTT |
| Waga | 1.02 kg |
| Długość szyjki | 310 mm |
| Gwarancja | 2 lata |
| Pasmo przenoszenia | 60-12 000 Hz |
| Czułość | 3.2 mV/Pa |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | 0-40 °C |
| Impedancja nominalna | 600 Ω |
| Kabel | 4.8 m |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



