Kategorie bloga

Akcesoria do gramofonu od Pro-Ject

4
Akcesoria do gramofonu od Pro-Ject

Nie ma co ukrywać gramofon analogowy podczas swej eksploatacji jest narażony wiele czynników obniżających jego wydajność i jakość odtwarzania. Jednym z nich to wszechobecny kurz, który osadza się na talerzu, ramieniu itp. Oprócz kurzu, gramofonowi grozi również uszkodzenie mechaniczne ramienia lub igły ze strony dzieci lub zwierząt domowych. Z ratunkiem przychodzi Pro-Ject i seria Cover It. Są to wysokiej jakości pokrywy gramofonowe, które zadbają o bezpieczeństwo Twojego urządzenia. Najczęściej montowane są na zawiasach. W modelach, których konstrukcja nie pozwala na zastosowanie zawiasów, należy użyć oddzielną pokrywę, przykrywając cały gramofon. Nie zastanawiaj się, tylko zabezpiecz swój ukochany sprzęt i bądź o niego spokojny.

                                                                                                  
Kolejne jakże przydatne akcesorium, to elektroniczna waga do ustalenia nacisku wkładki gramofonowej.  Measure it S2  ma solidną aluminiową obudowę z 4-cyfrowym, podświetlanym wyświetlaczem LCD. Uzbrojony w dokładne informacje o sile śledzenia, zużycie końcówki igły może zostać znacznie zmniejszone. Posiada funkcję automatycznego wyłączania się po upływie 60 sekund. To nie koniec... wewnątrz tego narzędzia znajdziesz też funkcję automatycznej kalibracji, która ułatwi Tobie korzystanie, a dostrajanie gramofonu będzie jeszcze przyjemniejsze.                                                                                                                          
Każdy potrzebuje przestrzeni, swobody, a także tego, by urządzenia, które posiadamy prezentowały się zjawiskowo. Pro-Ject zaskoczył nas serią półek ściennych na gramofony. To rozwiązanie świetnie wyeksponuje gramofon, zrobi miejsce na inne komponenty, a przede wszystkim urozmaici wystrój. Półki są wykończone pięknym, czarnym kolorem z lekkim zmatowieniem. Wallmount umożliwia odtwarzanie nagrań bez wpływu uderzeń i wibrujących podłóg. Nie zwlekaj, tylko nadaj nowy wymiar dla swojego gramofonu.

Pamiętaj, sprawdź też całą resztę akcesoriów od Pro-Ject, poniżej znajdują się linki do powyższych przedmiotów, byś z łatwością mógł znaleźć to, czego potrzebujesz.

Pokrywa na gramofon: https://audiotop.pl/pl/p/Pokrywa-do-gramofonu-Pro-Ject-Cover-It-2/9759
Elektroniczna waga: https://audiotop.pl/pl/p/Elektroniczna-waga-do-ustalenia-nacisku-wkladki-gramofonowej-Pro-Ject-Meansure-It-II/9748
Półka na gramofon: https://audiotop.pl/pl/p/Polka-scienna-na-gramofon-Pro-Ject-Wallmount-It-1/9784

Komentarze do wpisu (4)

16 kwietnia 2021

http://slkjfdf.net/ - Otedoye Ukacabko auy.vnvq.audiotop.pl.xve.yl http://slkjfdf.net/

16 kwietnia 2021

http://slkjfdf.net/ - Urroahatu Enutamok lbd.bbzq.audiotop.pl.jsd.ka http://slkjfdf.net/

16 kwietnia 2021

http://slkjfdf.net/ - Alujli Asowie dya.wfjh.audiotop.pl.iql.ex http://slkjfdf.net/

16 kwietnia 2021

http://slkjfdf.net/ - Cofazasix Gusuikip iom.tuss.audiotop.pl.euj.cj http://slkjfdf.net/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium