Kategorie bloga

Czas zadbać o Twoje winyle z marką Winyl

0
Czas zadbać o Twoje winyle z marką Winyl

Trzeba zauważyć, że to co kupujemy, chcemy by jak najdłużej nam służyło. Wiele sprzętów potrzebuje odpowiedniej konserwacji, pielęgnacji, dbania o najmniejszy szczegół. To co kochamy, chcemy by trwało wiecznie.  Dlatego swoją ofertę poszerzyliśmy o produkty firmy Winyl. Ta firma skupia się na kosmetycznej pielęgnacji płyt winylowych i nie tylko. Są to preparaty wysokiej jakości, akcesoria wspierające czystość i jakość płyt m.in: szczotki do czyszczenia, maty korkowe, koncentraty, żele do czyszczenia igieł. Podczas częstego słuchania swoich ulubionych utworów płyty winylowe ulegają po prostu zużyciu, czy zabrudzeniom. Idealnym lekiem na te dolegliwości jest:


Środek czyszczący do płyt winylowych - Winyl Cleaner WG-500 Gel 500 ml

Zastanawiasz się, co takiego zdziała ten preparat?
Winyl Gel składa się z 2 syntetycznych polimerów, niejonowych środków powierzchniowo czynnych, środków antystatycznych, zwilżających, czyszczących, konserwujących i nie tylko, aby uzyskać najlepsze rezultaty.
Wszystkie jego elementy zostały zaprojektowane i przetestowane, aby nie zmieniać powierzchni winylowej. Można go wielokrotnie używać na tym samym dysku bez uszkodzeń. Dzięki niemu strach, że ulubiona płyta w pewnym momencie może przestać brzmieć, odchodzi w zapomnienie. Preparat używany kilkukrotnie, jeszcze bardziej utrwali jakość winylu. Pojemność żelu nie jest mała, więc wystarczy na dłuższy okres stosowania.

Szczotka do czyszczenia płyt winylowych - Winyl WDB-GH Double Record Brush

Kolejnym jakże ciekawym produktem jest dwustronna szczotka do czyszczenia płyt winylowych, która zawiera naturalne kozie włosie. Da się używać jej na mokro jak i na sucho. Może służyć do rozprowadzania płynów po powierzchni płyty, jak i nakładania, robi to z precyzją przez swoją naturalność i odpowiednie wykonanie. WDB-GH Double Record Brush to delikatne dla Twoich winyli, przydatne akcesorium.

Mata do gramofonu korkowo-gumowa - Winyl WMCR-295/3 W-Mat Cork Rubber

Mata do gramofonu wykonana z kompozytu korkowo-gumowego - charakteryzują ją dobre właściwości antyrezonansowe i antyelektrostatyczne w stosunku do standardowych mat filcowych i korkowych. Jej struktura rewelacyjnie tłumi niepotrzebne drgania, które są wyraźnie zauważalne przez słuchacza. Rezonanse zostaną ściszone zarówno w napędzie jak i te pochodzące ze strony wkładki i ramienia. Produkt jest naprawdę intrygujący, jego jakość jak i zastosowanie wzbudza zaufania, że korzystanie z gramofonu, będzie jeszcze przyjemniejsze. 

Koniecznie sprawdź pozostałe produkty marki Winyl: kliknij tutaj

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium