Kategorie bloga

DAC SMSL M400 - oparty o flagowy układ AKM

6
DAC SMSL M400 - oparty o flagowy układ AKM

W ostatnich czasach zainteresowanie przetwornikami cyfrowo-analogowymi wyraźnie wzrasta. To przede wszystkim zasługa komputerów oraz coraz bardziej powszechnej muzyki w formie cyfrowej. SMSL nie jest odosobniony w tej kwestii i niedawno zaprezentował dwa wyśmienite produkty kierowane do dwóch różnych grup budżetowych - są nimi SMSL M400 i M200. Skupimy się teraz na modelu M400, który posiada niezrównaną jakość dekodowania dźwięku, a jego jakość jest po prostu fenomenalna. SMSL wypuściło na rynek coś interesującego, czego nie da się opisać kilkoma słowami.

          

M400. Współczynnik zniekształceń jest ultra niski. Prezentuje się w taki sposób: 0,000058% (- 124dB), ten poziom już o czymś świadczy. M400 chwali się wysokim zakresem dynamiki oraz stosunkiem sygnału do szumu, który wynosi: 131dB. Biorąc pod uwagę te parametry, DAC ma wiele do zaoferowania. Brzmienie jest czyste, całkowicie pozbawione szumów i zniekształceń, to tylko po to, by jakość odsłuchu była krystaliczna, a właściciel tego sprzętu nieustannie zadowolony.
Kolejnym atutem, na który warto zwrócić uwagę jest ilość portów wejściowych. Ta różnorodność pozwala na swobodę korzystania z urządzenia, staje się on jeszcze bardziej funkcjonalny i urozmaicony. Wejście USB, optyczne, koncentryczne, IIS, a nawet Bluetooth daje ogrom możliwości. Bluetooth obsługuje wszystkie najnowsze kodeki Hi-Res, w tym: UAT, LDAC, AptX HD i inne. UAT to najnowszy wysokiej jakości kodek opracowany przez HiBy, który oferuje transmisję o przepływności 24-Bit / 192kHz, gwarantując najlepszą jakość dźwięku przesyłanego strumieniowo przez łączność bezprzewodową. Urządzenie posiada też dwie opcje wyjścia, jedno w pełni zbalansowane wyjście XLR i jedno niezbalansowane wyjście RCA.            

SMSL M400 posiada tryb przedwzmacniacza, możesz więc użyć M400, aby dostarczyć czysty dekodowany sygnał audio dalej do wzmacniacza w całym łańcuchu audio. To co mieści w środku ten sprzęt jest wysokiej klasy, trzeba jednak też wspomnieć, że poza ogromnym wachlarzem praktyczności DAC'a, należy zwrócić uwagę na jego wygląd. Precyzyjnie wykończona każda krawędź, kolorowy wyświetlacz LCD nadaje mu jeszcze bardziej nowoczesnego wyglądu. W zestawie znajduje się pilot sterowania, który ułatwia korzystanie z niego, chociażby po to, by wybierać z łatwością filtry dekodujące m.in. Slow Roll-off, Sharp Roll-off, Short Sharp Roll-off. Jeśli zależy Ci na porządnym sprzęcie, nie masz co się zastanawiać. M400 to idealny kandydat do współpracy, który posłuży Ci przez długi czas.
Dowiedz się o nim jeszcze więcej: kliknij tu

Komentarze do wpisu (6)

25 maja 2021

http://slkjfdf.net/ - Aozamod Aptequj wel.wllp.audiotop.pl.uuy.ho http://slkjfdf.net/

25 maja 2021

http://slkjfdf.net/ - Belezcod Ariqebigu gxm.ywye.audiotop.pl.xao.ea http://slkjfdf.net/

7 czerwca 2021

http://slkjfdf.net/ - Irulpoibi Epeoatewu ehs.umce.audiotop.pl.fqd.ol http://slkjfdf.net/

7 czerwca 2021

http://slkjfdf.net/ - Ujomoc Axirive bbk.dtbz.audiotop.pl.dqg.ew http://slkjfdf.net/

7 czerwca 2021

http://slkjfdf.net/ - Ecopevi Eturot qon.qtpp.audiotop.pl.slz.oe http://slkjfdf.net/

7 czerwca 2021

http://slkjfdf.net/ - Qutefepe Yehemuwi ngf.xkwu.audiotop.pl.suz.tf http://slkjfdf.net/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium