Producenci
Produkt dnia
Kategorie bloga
Gramofon - Pro-Ject Audio Systems T1 BT 1
Gramofon - Pro-Ject Audio Systems T1 BT

Gramofon - Pro-Ject Audio Systems T1 BT

 

Mamy zaszczyt przedstawić bardzo ciekawą propozycję dla fanów gramofonów.

Gramofon Pro-Ject Audio Systems T1 BT to wysokiej jakości sprzęt produkowany przez Austriackiego producenta zajmującego się urządzeniami Hi-Fi już od 1990 roku. To co rzuca się na pierwszy rzut oka, to bardzo precyzyjne i solidne wykonanie. Gramofon został stworzony z najwyższej jakości materiałów. Stylowa, obrabiana za pomocą CNC, plinta gramofonu dostępna jest w wykończeniu: czarne piano, biały mat oraz orzech. Nie zawiera plastikowych elementów, bez pustych wnęk po to by zapobiec niepożądanym wibracjom podstawy gramofonu.

Urządzenie od Pro-Ject wyposażone jest w przedwzmacniacz gramofonowy oraz nadajnik bluetooth co oznacza, że swobodnie bezprzewodowo połączymy się z wybranym systemem audio. Gramofon posiada wysokiej jakości wkładkę MM Ortofon OM5E z eliptyczną igłą.

 W T1 BT silnik napędza poprzez pasek nowo zaprojektowany sub-talerz, który umieszczony jest w ultra -precyzyjnym łożysku o tolerancji 0,001mm. nJest to podobny system jak w modelu Essential III – oś ze stali osadzona w mosiężnej tulei. Wysoka stabilność pracy układu napędowego w połączeniu z precyzyjnym łożyskiem talerza oraz ciężkim talerzem ze szkła dają wyjątkowe warunki do idealnego śledzenia rowka płyty bez zakłóceń. nRamię T1 BT to nowy model oparty na poprzednich projektach ramion Pro-Ject. Proste ramię, o efektywnej długości 8.6” jest sztywną konstrukcja z aluminium, z łożyskami o niskim tarciu co zapewnia absolutna dokładność śledzenia rowka. Dodatkowo zintegrowana główka jest dużym ulepszeniem w stosunku do konstrukcji z przykręcaną lub przyklejaną głowicą.

Pro-Ject T1 dostępny jest w 3 różnych wersjach:

  • - T1 BT
  • - T1 Phono SB
  • - T1

Wszystkie dostępne w naszym sklepie. 

Komentarze do wpisu (1)

30 listopada 2019

buy elimite cream over the counter

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl