Producenci
Produkt dnia
Kategorie bloga

HiFi Rose - Doświadcz dźwięk wszystkimi zmysłami

3
HiFi Rose - Doświadcz dźwięk wszystkimi zmysłami

Rose RS201E - odtwarzacz multimedialny, streamer audio-video ze wzmacniaczem. All-in-one. Wystarczy podłączyć głośniki, aby cieszyć się dostępem do nieograniczonych zasobów muzyki, koncertów, filmów, stacji radiowych z całego świata.

Projekt premium.
Zharmonizowany design dzięki wysokiej jakości obudowie składa się z aluminiowego korpusu z pokrętłem głośności w narożniku, przyciskiem zasilania. Szeroki ekran dotykowy sprawia, że cały jego kształt jest wyjątkowy.

 

Odtwarzanie multimediów
Połączenie sieciowe między USB. Micro SD. SSD. PC i NAS obsługują najnowszy format audio. MPEG. H.264. H.265. VP9
Ponadto Worldwide Internet Radio i Podcast z funkcją Time Shift.

Rose RS201E od HiFi Rose to sieciowy odtwarzacz multimedialny, all-in-one, który zapewnia wysokiej jakości dźwięk i obraz, praktycznie z dowolnego źródła.
YouTube, Tidal, Spotify, Qobuz, radio internetowe TuneIn. Do tego wejścia cyfrowe z możliwością podłączenia zewnętrznego dysku z muzyką lub filmami, oraz możliwość zamontowania dysku ssd w obudowie odtwarzacza.
Rose RS201E to prawdziwe centrum domowej rozrywki. Wyjście HDMI pozwala na wysłanie z urządzenia sygnału video w jakości 4k do telewizora lub projektora kina domowego. Możesz też oglądać filmy na ekranie Rose, jeśli użytkujesz go na biurku, a wyjście słuchawkowe z przodu obudowy pozwoli na słuchanie muzyki czy innych treści bez przeszkadzania innym osobom w pomieszczeniu.

 

Rose RS150 - streamer sieciowy i odtwarzacz wieloformatowy obsługujący większość plików audio i video wysokiej rozdzielczości. High End. Odtwarzacz Rose RS150 otrzymał nagrodę Best Product 2021-2022 EISA.

"Już sam wygląd RS150 robi wrażenie i wywołuje spore oczekiwania. To solidna konstrukcja z szerokim, zapełnionym grafiką wyświetlaczem dotykowym, który jednak nie jest dekoracją, lecz przede wszystkim poważnym narzędziem do obsługi tego ekstremalnie uniwersalnego odtwarzacza i przetwornika C/A.

Z jego pomocą zagramy praktycznie wszystko, poczynając od strumieni Bluetooth aż po materiały wysokiej rozdzielczości, z możliwością instalacji pamięci SSG, co połączy odtwarzacz z muzyczną biblioteką. Brzmienie jest bardzo dojrzałe, bogate i detaliczne. To bardzo udany debiut nowej koreańskiej marki".

Zapoznaj się z pełną ofertą produktów Rose: kliknij tutaj

Komentarze do wpisu (3)

5 stycznia 2022

Внимание - внимание. Супер акционное предложение. Таких цен вы ещё не видели! Протезирование металлокерамической коронкой ОБОРУДОВАНИЕ И 3D ПРИНТЕРЫ ДЛЯ СТОМАТОЛОГИИ Краски Zirkonzahn Waterbased A1 Титановые основания, совместимые с Mis C1 Conmet 2.7

6 stycznia 2022

Nothing to add, just I love to spend time in this website and read every word here. I this like as well: נערות ליווי בבת ים

7 stycznia 2022

Внимание - внимание. Супер акционное предложение. Таких цен вы ещё не видели! современное протезирование зубов пришеечный кариес лечение Диск циркониевый Multilayer С1-С2 98.5*18 НТ лечение глубокого кариеса у детей имплантация зубов клиника

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium