Producenci
Produkt dnia
Kategorie bloga

Ortofon - prawdziwa legenda branży audio już u nas!

0
Ortofon - prawdziwa legenda branży audio już u nas!

Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, szukamy marek, które przede wszystkim nas zaintrygują, a was zaskoczą. Nowym producentem w naszym sklepie jest Ortofon! Teraz Ortofon to mikro-mechaniczna potęga, która opracowuje i produkuje komponenty do adapterów słuchawkowych oraz cenione na całym świecie wkładki gramofonowe do płyt winylowych. Przedstawimy kilka ciekawych produktów i to Ty zdecydujesz, który wybierzesz. Przybliżymy ich walory oraz funkcjonalność, by rozwiać każdą Twoją wątpliwość i pomóc w podjęciu decyzji, co wybrać.

 

 Zaczniemy od potężnej wkładki gramofonowej.

Ortofon MC Anna

Z historycznego punktu widzenia Ortofon ma długą tradycję oddawania hołdu osobom, które miały duży wpływ na kulturę audio high-end oraz ogólnie na kulturę muzyczną i historię. Na cześć tych niezwykłych osób Ortofon na przestrzeni lat wprowadził wiele produktów, w tym historyczne wkładki MC Rohmann, Kontrapunkt BACH Series i MC Windfeld. Kontynuując tę tradycję z MC Anna, Ortofon dedykuje tę nową flagową wkładkę Opera Diva Annie Netrebko , wirtuozowi, którego wykonanie pokazuje potężny arsenał techniczny o nieskończonej wszechstronności. Z oddaniem MC Anny, Ortofon po raz kolejny podkreśla niezmienne zaangażowanie firmy i oddanie muzyce oraz najczystszej jakości nagrywanego dźwięku.
Podobnie jak Anna Netrebko, Ortofon dąży do zapewnienia najwyższych doznań muzycznych poprzez połączenie innowacji i wiedzy technicznej, w połączeniu z inspiracją, która wykracza poza zwykłe myślenie, aby ujawnić prawdziwe wewnętrzne emocje.

 Ortofon 2M Red

Red używa ulepszonego napędu osiągając poziom wyjściowy rzędu 5.5 mV, co zapewnia optymalne odtwarzanie dźwięku i wysoki poziom dźwięku charakteryzujący się dużą dokładnością. To niskobudżetowa wkładka, która mimo wszystko intryguje swoją jakością i efektywnością. Zapewnia dynamiczny dźwięk, z przyjemnym, czystym akcentem. Jej uniwersalność sprawia, że pasuje do dużej ilości gramofonów. Cała seria 2M zapewnia doskonałą kompatybilność w przypadku korzystania z różnych systemów odtwarzania i szerokiej gamy przedwzmacniaczy gramofonowych.

Waga cyfrowa do mierzenia nacisku igły gramofonowej - Ortofon DS-3 Digital Stylus pressure Gauge

DS-3 to nowy, lekki, kompaktowy model cyfrowego miernika ciśnienia igły. DS-3 to miniaturowy, ultra precyzyjny niemagnetyczny instrument, który dostraja Twoje ramię w najwyższym możliwym stopniu. Waga DS-3 jest wstępnie skalibrowana fabrycznie do pomiarów o wysokiej dokładności z tolerancją +/- 0,01 g. Jeśli potrzebujesz porządnego sprzętu, który Cię nie zawiedzie i będzie funkcjonował przez długi czas... to właśnie DS-3 jest takim produktem. 

 

Waga cyfrowa: Kliknij tutaj
Wkładka gramofonowa MC Anna: Kliknij tutaj
Wkładka gramofonowa 2M Red: Kliknij tutaj
Pozostałe produkty marki Ortofon: Kliknij tutaj

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl