Producenci

Blog - Przedsprzedaż - Astell&Kern SR25 do 31 maja AudioTOP.pl

Przedsprzedaż - Astell&Kern SR25 do 31 maja

0
Przedsprzedaż - Astell&Kern SR25 do 31 maja
Od czerwca 2020 wkracza na rynek, natomiast my przygotowaliśmy przedsprzedaż, która trwa do 31 maja.
A to wszystko dla Was, byście mogli poznać rarytas technologii, zanim stanie się popularny.
   
SR25, produkt premium, który w pełni obejmuje filozofię i technologię Astell & Kern, teraz dostępny dla wszystkich!
Czym jest Astell&Kern SR25?
to najnowsza odpowiedź na nasze niekończące się pytanie: „Jak zbliżyć się do oryginalnego brzmienia zamierzonego przez artystę?”
W metalowej obudowie schowano szybszy, czterordzeniowy procesor w połączeniu z
DAC Dual Cirrus Logic CS43198 Master Hi-Fi,
nowo
zaprojektowany zespół obwodów elektrycznych w celu poprawy jakości dźwięku, dodano kodek Bluetooth LDAC, aby dać użytkownikom więcej opcji dźwięku bezprzewodowego - wyższej jakości.
Optymalizacja długości ścieżki audio jest bardzo ważną częścią, ponieważ jej niepoprawne wykonanie może spowodować opóźnienie czasowe między sygnałami, powodując nieprawidłowości dźwięku.
W przypadku SR25 zespół Astell & Kern opracował zupełnie inną konstrukcję PCB niż istniejący SR15, aby przetwarzać sygnały wysokiej prędkości tam, gdzie jest to wymagane,
w wyniku czego ścieżki audio są takie same, co pozwala na uzyskanie dźwięku o bardzo wysokiej rozdzielczości bez żadnych opóźnień.
Ponadto na każdym kanale zastosowano nowo zaprojektowane wzorce audio i obwody mocy dla pozbawionej zniekształceń transmisji sygnału i tłumienia szumów.
Efektem jest filtr Ultra Low Noise Filter, który pozwala cieszyć się bezbłędnym dźwiękiem Astell&Kern z zerowym szumem na SR25.


Wyrusz w muzyczną podróż, która trwa cały dzień. SR25 stanowi duże wyzwanie dla zespołu inżynierów Astell & Kern, 
SR25 posiada
najdłuższy czas odtwarzania spośród wszystkich poprzednich, zachowując jednocześnie charakterystyczny dźwięk Astell i Kern oraz cichą podłogę.
W SR25 zespół nie tylko zastosował wysoce wydajne komponenty, ale skupił się na opracowaniu optymalizacji obwodów, aby jak najlepiej wykorzystać swoją wydajność.
Rezultatem jest do 21 godzin ciągłego odtwarzania, ponad dwukrotnie więcej niż w poprzedniej generacji SR15, bez kompromisów w zakresie jakości dźwięku.
Nie musisz martwić się o czas pracy baterii podczas codziennej podróży, po prostu dobrze się baw podczas podróży muzycznej z SR25.
Jeszcze tylko pragniemy podkreślić, że ten oto potwór wśród odtwarzaczy, zbudowany jest na bazie Androida 9.0 - co pozwala na wgrywanie wybranych przez użytkownika aplikacji
do odtwarzania muzyki z Open APP.
 

Oferujemy dwa warianty preorderu z gratisami, wybierz ten, którego bardziej potrzebujesz:

  • pierwszy z nich: Astell&Kern SR25 + Pilot Sterowania Bluetooth RM01 (wartość zestawu 3999zł) - w przedsprzedaży 2999zł,


                                                              

 

  • drugi: Astell&Kern SR25 + Oryginalny Pokrowiec + AK XB10 Bluetooth AMP/DAC (wartość zestawu 3699zł) - w przedsprzedaży 2999zł

                                                           

Dokładny czas realizacji zamówień nie jest możliwy do określenia, gdyż polski dystrybutor planuje dostawy produktu na czerwiec (bliżej nieokreślone ramy czasowe), co nie zmienia faktu, że możesz być jednym z pierwszych właścicieli SR25.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium