Producenci
Produkt dnia
Kategorie bloga

Wzmacniacz zintegrowany - Heed Elixir

0
Wzmacniacz zintegrowany - Heed Elixir

Produkty Heed mają szerokość połowy standardowych urządzeń i charakterystyczne, akrylowe ścianki przednie. Wszystkie produkowane są ręcznie na Węgrzech, z wyselekcjonowanych podzespołów, w niewielkich seriach. Wszystko to powoduje, że choć wycenione są bardziej niż rozsądnie, nie są dostępne dla początkujących melomanów i miłośników muzyki. Zmienić to ma nowa seria Elixir, ze wzmacniaczem o tej samej nazwie. Udało się w niej zachować wysokie parametry, świetne wykończenie, minimalizując przy tym cenę na tyle, aby trafiły do szerokiego grona odbiorców.

 

                                                                              

Wzmacniacz ma klasyczne dla tego producenta wymiary, przeprojektowano jednak jego ściankę przednią, jest ona teraz bardziej przyjazna i po prostu ładniejsza. Pomimo niewielkich rozmiarów, Elixir ma wystarczająco wysoką moc, aby zagrać dynamicznie z dowolnymi kolumnami. Jest on też świetnie wyposażony – do dyspozycji dostajemy cztery wejścia liniowe, przedwzmacniacz gramofonowy dla wkładek MM, a także dedykowany wzmacniacz słuchawkowy, pracujący w klasie A.

Jesteśmy osobiście zachwyceni tym sprzętem, nakłonił on nas do zmontowania filmu, który zaprezentuje jego walory, chcemy się nim pochwalić i jednocześnie upewnić Was, że Heed Elixir to klasa sama w sobie. Nie ukrywamy, jak bardzo jest on warty uwagi, chcecie dobrego, konkretnego sprzętu? Możecie go mieć!
Jeśli pragniesz go zobaczyć, musisz koniecznie wejść na naszego Instagrama: audiotop_pl (polub nas) lub zajrzeć na Facebook'a: AudioTop (polub nas).

Link do Facebook: https://www.facebook.com/sklepaudiotop/
Link do Instagram: https://www.instagram.com/audiotop_pl/
Link do wideo: https://www.facebook.com/sklepaudiotop/videos/2651107771844706/

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl