Producenci
19 900,00 zł
Cena regularna:
22 900,00 zł
Metronom elektroniczny - MEIDEAL M50 Pink
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Najważniejsze cechy:
- Funkcja stukania: umożliwia przetestowanie idealnego tempa lub tempa utworu, zakres tempa od 30 do 280 bpm.
- Wygodny w obsłudze: łatwo zamocowany w odpowiednim miejscu za pomocą tylnego klipsa, strefa umieszczania baterii jest łatwa do usunięcia przy niewielkim wysiłku, przednia strona zaprojektowana z 5 przyciskami, naciśnij on/off i włącz urządzenie, przycisk wyboru i góra/dół służy do przełączania funkcji.
- Dokładność: u00b11/1000 (jedna tysięczna). Wartość tempa: 0, 1, 2, 3, 4, 5 ,6, 7, 8, 9; Regulacja głośności: maksymalna głośność, średnia głośność, minimalna głośność, wyciszenie.
- Zasilanie: bateria 3V x 1 sztuka (opakowanie w zestawie), model baterii: CR2032.
- Uniwersalne gniazdo słuchawkowe: Dostępne jest stereofoniczne gniazdo słuchawkowe (3,5 mm), poza tym można łatwo przełączać się między funkcją TAP a trybem metronomu, dołączona jest specjalna instrukcja.
- Wyświetlacz LCD: Cyfrowy metronom ma mały i wykwintny wygląd. Super jasne podświetlenie, wyświetlacz LCD, może zapewnić doskonałą widoczność.
- Wszechstronny tuner: Cyfrowy metronom może być używany do strojenia gitary, chromatyki, basu, skrzypiec i ukulele.
Dane techniczne
| Producent | MEIDEAL |
| Model | M50 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | Plastik, [pol] PCV |
| W zestawie | 1 x Mini cyfrowy metronom 1 x instrukcja obsługi 1 x bateria komórkowa |
| Zasilanie | 1 * bateria 3 V (w zestawie) |
| Szerokość | 35mm |
| Wysokość | 60mm |
| Funkcje / wyposażenie | Stuknij Tempo Stereofoniczne gniazdo słuchawkowe 3,5 mm Klips można łatwo zamocować w odpowiednim miejscu Regulacja głośności Funkcja tworzenia kopii zapasowej pamięci w celu zapisania ostatnich ustawień |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



