Producenci

Odtwarzacz CD - Heed Obelisk DT

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 7 490,00 zł 7490.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Heed
Kod produktu: F440-79180

Opis

DT został zaprojektowany w taki sposób, aby stał się jednym z najlepszych odtwarzaczy płyt CD na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek jakości do ceny. Bezkompromisowe założenia wobec tego projektu oraz rozwiązania, które zazwyczaj można znaleźć jedynie w bardzo drogich transportach, powodują że DT jest idealnym partnerem dla szerokiego wachlarza DAC-ów, zaczynając od modułu DAC 1.2 (używanego jako opcja w wielu komponentach Heed Audio: Obelisk Si, Obelisk PRE, Dactilus), aż do idealnie dopasowanego do niego przetwornika Obelisk DA.

Na rynku audio mamy do czynienia z mnóstwem różnorakich przetworników cyfrowo-analogowych i niezbyt wieloma dobrymi transportami CD. Zrozumiałe jest więc sceptyczne podejście wobec tych ostatnich, a nawet przekonanie, że za jakość sygnału odpowiada wyłącznie DAC. Ta błędna koncepcja powoduje, że melomani poszukujący lepszego dźwięku wydają mnóstwo pieniędzy na dobre przetworniki i podłączają do nich zwykłe odtwarzacze CD używane w roli transportu. Rzeczywistość jest jednak trochę inna: jak najlepszy odczyt sygnału i jego przesył do DAC-a ma kluczowy wpływ na jakość konwersji cyfrowo-analogowej.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji zalecamy oczywiście serię odsłuchów po to, aby zrozumieć, co może pokazać dedykowany transport. Jeśli jednak kochacie muzykę i poszukujecie prawdziwie muzykalnego sprzętu - nawet według najwyższych standardów analogowych - Obelisk DT może być Waszym źródłem docelowym.

Dane techniczne

Producent Heed
Model Obelisk DT
Typ Odtwarzacz CD
Wyjścia 1x S, PDIF RCA, 1x TOSLINK
Formaty audio cyfrowe audio CD, HDCD, MP3
Gwarancja 2 lata
Odtwarzane formaty płyt CD-DA, CD-R, CD-RW (12/08 cm)
Waga 3,9 kg
Wymiary 22 x 8,5 x 32,5 cm

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium