Producenci

Wzmacniacz lampowy - Synthesis Roma 753AC Mahoń

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 21 199,00 zł 21199.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Producent: Synthesis
Kod produktu: AD4C-691F1

Opis

Najważniejsze cechy:

 • Podgrzewacz lamp zasilany prądem stałym
  Wszystkie lampy, z wyjątkiem EL34, posiadają stabilizowane obiegi prądu stałego podgrzewacza, redukujące buczące szumy do nieomal niesłyszalnego minimum.
 • Transformator wyjścia
  Transformator wyjścia stosuje żelazo i silikon wysokiej klasy, zapewniające doskonałą reprodukcję i rozpiętość częstotliwości. Dzięki nowo-zaprojektowanemu transformatorowi wyjścia możliwa jest reprodukcja wysoce delikatnego i precyzyjnego dźwięku, wiernego oryginalnemu nagraniu.
 • Konstrukcja mechaniczna chassis
  Zasilacz i transformatory wyjścia utrzymywane są przez wyjątkowo sztywną strukturę, która zapewnia urządzeniu ochronę przed niepożądanymi wibracjami, co jeszcze bardziej przyczynia się do zredukowania niechcianych szumów w lampach.
 • Pilot
  Posiada on konstrukcję z przyciskiem funkcyjnym, doskonale pasującą do estetyki linii "ROMA". Steruje on głośnością, wyciszeniem oraz wyborem źródła.
 • Nóżki
  Cztery aluminiowe nóżki z wkładką z mocnej gumy. Te gumowe nóżki zostały wyselekcjonowane z myślą o zminimalizowaniu wibracji poprzez odizolowanie wzmacniacza od otoczenia.
 • Terminale
  Pokryte złotem profesjonalne terminale zapewniające ciągłe, wolne od utleniania połączenie jeszcze bardziej przyczyniają się do uzyskania doskonałego dźwięku.
 • Gniazda
  Pokryte złotem ceramiczne gniazda zapewniające ciągłe, wolne od utleniania połączenie jeszcze bardziej przyczyniają się do uzyskania doskonałego dźwięku.
 • Podzespoły
  Podzespoły przedwzmacniacza 753AC zostały wyselekcjonowane z najwyższą starannością. W procesie selekcji zostały wzięte pod uwagę najlepsze dostępne na rynku podzespoły, a każdy z nich musiał przejść wyczerpujące badania dotyczące jego wpływu na dźwięk przed dokonaniem ostatecznego wyboru.
 • Wybrane lampy
  Wszystkie lampy zostały wyselekcjonowane po dokonaniu dwustopniowego rozgrzewania. Kontrolowana całkowicie maszyna steruje procesem i, po jego zakończeniu, wybiera doskonałe lampy, które zapewniają doskonałą równowagę.

Podgrzewacz lamp zasilany prądem
Wszystkie lampy, z wyjątkiem EL34, posiadają stabilizowane obiegi prądu stałego podgrzewacza, redukujące buczące szumy do nieomal niesłyszalnego minimum.

Transformator wyjścia
Transformator wyjścia stosuje żelazo i silikon wysokiej klasy, zapewniające doskonałą reprodukcję i rozpiętość częstotliwości. Dzięki nowo-zaprojektowanemu transformatorowi wyjścia możliwa jest reprodukcja wysoce delikatnego i precyzyjnego dźwięku, wiernego oryginalnemu nagraniu.

Konstrukcja mechaniczna chassis
Zasilacz i transformatory wyjścia utrzymywane są przez wyjątkowo sztywną strukturę, która zapewnia urządzeniu ochronę przed niepożądanymi wibracjami, co jeszcze bardziej przyczynia się do zredukowania niechcianych szumów w lampach.

Pilot
Posiada on konstrukcję z przyciskiem funkcyjnym, doskonale pasującą do estetyki linii "ROMA".
Steruje on głośnością, wyciszeniem oraz wyborem źródła.

Podzespoły
Podzespoły przedwzmacniacza 753AC zostały wyselekcjonowane z najwyższą starannością.
W procesie selekcji zostały wzięte pod uwagę najlepsze dostępne na rynku podzespoły, a każdy z nich musiał przejść wyczerpujące badania dotyczące jego wpływu na dźwięk przed dokonaniem ostatecznego wyboru.

Wybrane lampy
Wszystkie lampy zostały wyselekcjonowane po dokonaniu dwustopniowego rozgrzewania.
Kontrolowana całkowicie maszyna steruje procesem i, po jego zakończeniu, wybiera doskonałe lampy, które zapewniają doskonałą równowagę.

Nóżki
Cztery aluminiowe nóżki z wkładką z mocnej gumy.
Te gumowe nóżki zostały wyselekcjonowane z myślą o zminimalizowaniu wibracji poprzez odizolowanie wzmacniacza od otoczenia.

Dane techniczne

Producent Synthesis
Model Roma 753AC
Impedancja wyjściowa 6 Ω
Wyjścia Pre Output (kontrolowany pokrętłem głośności)
Wejścia 5 x Liniowe
Lampy Lampy mocy (każdy kanał) 2 X 6CA7/EL34, Lampa sterująca (1 kanał) ECC82/12AU7
Impedancja wejść 50 kΩ
Gwarancja 2 lata
Pasmo przenoszenia 20Hz to 20kHz +- 0.5dB
Waga 20,00 kg
Czułość wejść 300mV / 50W
Pobór mocy 250 W
Wymiary 410 x 260 x 330 mm
Moc wyjściowa 50W RMS AB Class
Stosunek sygnału do szumu >90dB, A ważony

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium