Promocje
Wzmacniacz słuchawkowy DAC - iFi Audio Zen DAC V2
Wzmacniacz słuchawkowy DAC - iFi Audio Zen DAC V2

699,00 zł

Cena regularna: 899,00 zł

Najniższa cena: 729,00 zł
szt.
Słuchawki nauszne - Mee Audio KidJamz 2
Słuchawki nauszne - Mee Audio KidJamz 2

79,00 zł

Cena regularna: 109,00 zł

Najniższa cena: 109,00 zł
szt.
Podstawki głośnikowe - Taga Harmony TSS-96G
Podstawki głośnikowe - Taga Harmony TSS-96G

414,00 zł

Cena regularna: 479,00 zł

Najniższa cena: 439,00 zł
para
Podkładki antywibracyjne pod kolce - Taga Harmony TSK-01S Srebrne
Podkładki antywibracyjne pod kolce - Taga Harmony TSK-01S Srebrne

44,00 zł

Cena regularna: 50,00 zł

Najniższa cena: 50,00 zł
ProducenciLindy
Nowoczesny Lindy Firewire kabel

Marka Lindy działa na rynku od lat dwudziestych ubiegłego stulecia. Niezmiennie wyznacza trendy w branży, a produkty sygnowane znanym logo wyróżniają się zawsze najlepszymi parametrami. Dzięki temu każdy produkowany przez Lindy Firewire kabel, jaki oferujemy audiotop.pl, doskonale odpowiada na potrzeby klientów indywidualnych oraz profesjonalistów z branży. Poza tym ta rodzinna firma od lat inwestuje w technologiczne nowinki, poprawia jakość usług, a tym samym pokazuje, jakie wartości są dla niej ważne. Dba także o relacje z partnerami biznesowymi.

Kable wykorzystywane w połączeniach cyfrowych urządzeń

Każdy wysokiej jakości przewód wykorzystywany jest w połączeniach cyfrowych urządzeń. Dzięki niemu możliwa jest maksymalna szybkość przesyłania danych bez ich utraty, a to sprawia, że łączność na całym świecie może wchodzić na kolejne stopnie zaawansowania. Z dostępnych połączeń kablowych opracowanych przez specjalistów Lindy korzystają więc klienci na całym świecie z bardzo różnych branż.

Akcesoria do szeregowego przesyłu danych

Lindy jest liderem technologii połączeń komputerowych i audio-video. I choć swoje korzenie ma w produkcji lamp naftowych, radioodbiorników i elektrycznych komponentów, to obecnie koncentruje się na elementach niezbędnych do szeregowego przesyłu danych. Poza tym akcesoria są również częściami większych systemów, które mają rozmaite zadania. Na przykład kabel Lindy Premium Firewire gwarantuje szybkie przesyłanie danych oraz umożliwia łączenie rozmaitych produktów i urządzeń, co przekłada się na wydajne zaawansowane technologicznie rozwiązania. Tego typu najwyższej jakości właściwości przesyłu są niezbędne do prawidłowego działania systemu. W wielu innych urządzeniach do połączenia cyfrowego wykorzystywany jest kabel HDMI, technologia High Dynamic Range. Są one w stanie przesyłać sygnał bez zbędnych obciążeń. Akcesoria Lindy łączą jednostki modułowe i odpowiadają za elastyczne przekierowywanie, dystrybucję i konwersję sygnałów AV. Poprawiona wytrzymałość kabla również gwarantuje jakość szeregowego przesyłu. Przykładem jest seria Cromo HDMI. Umożliwia najwyższej jakość przewodnictw sygnału. Dodatkowo wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem, a styki pozłacane 24-karatowym złotem zapewniają pełną integralność sygnału. Przewody natomiast są potrójnie ekranowane folią mylarową najwyższej jakości i pokryte w 85% miedzianym oplotem. Obecnie maksymalna szybkość przesyłania jest związana także z najnowszym standardem HDMI, a kabel obsługuje rozdzielczości do UHD 4K. Sprawdź, jakie propozycje marki Lindy mamy w ofercie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium