Promocje
Odtwarzacz sieciowy strumieniowy - Auralic Aries G2.1
Odtwarzacz sieciowy strumieniowy - Auralic Aries G2.1

19 990,00 zł

Cena regularna: 25 590,00 zł

Najniższa cena: 25 590,00 zł
szt.
Nauszniki, pady wymienne do słuchawek HD662, HD662B, HD662F, HD669 itp.- Superlux EPK662
Nauszniki, pady wymienne do słuchawek HD662, HD662B, HD662F, HD669 itp.- Superlux EPK662

39,99 zł

Cena regularna: 40,00 zł

Najniższa cena: 40,00 zł
szt.
Wkładka gramofonowa - Goldring E1
Wkładka gramofonowa - Goldring E1

279,00 zł

Cena regularna: 339,00 zł

Najniższa cena: 339,00 zł
szt.
Wkładka gramofonowa - Goldring E2
Wkładka gramofonowa - Goldring E2

379,00 zł

Cena regularna: 449,00 zł

Najniższa cena: 449,00 zł
szt.
ProducenciGłośniki Triangle
Wieli klientów sięga po głośniki instalacyjne – Triangle Secret. Sama marka to lider w branży i najlepsza historia idealnych, żywych i dynamicznych dźwięków. To właśnie przy projektowaniu i konstruowaniu głośników czy też stojaków i innych systemów jest najważniejsze. Najwyższej klasy urządzenia to gwarancja niezwykłych doznań i zaproszenie do świata muzyki. Stąd stałe innowacje, nowe technologie i inwestycje w kolumny centralne – Triangle, jakie oferujemy na audiotop.pl. One mają być coraz lepsze, by w domu uzyskać efekty, jakie poczuć można na koncercie ulubionego zespołu na żywo. Scena ma swoje wymagania, a tym samym muzyka przenosi w kompletnie inny wymiar. I to jest właśnie clou filozofii marki, która dąży do tego, by zapewnić "żywe" doświadczenie dźwięku w każdych warunkach.

Każdy głośnik instalacyjny – Triangle Secret powstaje więc z największą starannością i wyróżnia się bezkompromisową jakością reprodukcji dźwięku. A to budzi emocje i pozwala dostrzec piękno muzyki. Francuska marka proponuje szereg rozwiązań typowo high-endowych i audiofilskich oraz bardziej przystępnych propozycji w niższych cenach, ale w dalszym ciągu opisujących wysokiej jakości brzmienie. W kolekcjach pojawiają się więc kolejne kolumny centralne – Triangle, innowacyjne linie produktowe oraz kolejne technologie, które niemałe zamieszanie robią na wymagającym rynku. I to na nim marka z powodzeniem utrzymuje się od ponad 35 lat, a każda seria elektryzuje miłośników najpiękniejszych brzmień i pozwalają docenić kunszt każdego artysty i precyzję każdego instrumentu.

W ofercie znaleźć można głośniki instalacyjne – Triangle Secret, kolumny podłogowe, kolumny podstawkowe, a także rozwiązania aktywne. Wiele z elementów można przymocować do specjalistycznych stojaków, które nie tylko eksponują sprzęt audio, ale również są w taki sposób zaprojektowane, by uzyskać jak najlepsze efekty akustyczne. Wybierz dla siebie kolumny centralne – Triangle oraz inne elementy systemu, by stworzyć klimat, o jakim marzysz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium