Opcje przeglądania
Promocje
Odtwarzacz sieciowy strumieniowy - Auralic Aries G2.1
Odtwarzacz sieciowy strumieniowy - Auralic Aries G2.1

19 990,00 zł

Cena regularna: 25 590,00 zł

Najniższa cena: 25 590,00 zł
szt.
Nauszniki, pady wymienne do słuchawek HD662, HD662B, HD662F, HD669 itp.- Superlux EPK662
Nauszniki, pady wymienne do słuchawek HD662, HD662B, HD662F, HD669 itp.- Superlux EPK662

39,99 zł

Cena regularna: 40,00 zł

Najniższa cena: 40,00 zł
szt.
Wkładka gramofonowa - Goldring E1
Wkładka gramofonowa - Goldring E1

279,00 zł

Cena regularna: 339,00 zł

Najniższa cena: 339,00 zł
szt.
Wkładka gramofonowa - Goldring E2
Wkładka gramofonowa - Goldring E2

379,00 zł

Cena regularna: 449,00 zł

Najniższa cena: 449,00 zł
szt.
ProducenciNarzędzia pomiarowe pogody
Coraz częściej deszczomierz staje się ważnym elementem systemu inteligentnego domu. Z różnych powodów klienci decydują się na montaż stacji pogodowej, ale dostępność tego typu rozwiązań oraz ich funkcjonalność i design sprawiają, że często zaawansowane technologicznie systemy zastępują tradycyjne termometry. Tego typu stacje pogodowe, jakie oferujemy na audiotop.pl, są najczęściej instalowane w inteligentnych domach z centralnym systemem sterowania. Ich zadaniem jest pomiar bieżących warunków meteorologicznych. Będą wskazywać temperaturę, prędkość i kierunek wiatru, wilgotność powietrza, wartość ciśnienia, nasłonecznienie i poziom opadów. Sama stacja zawiera więc inteligentny termometr, wiatromierz, deszczomierz, higrometr, heliograf i wiele innych urządzeń, które umożliwiają wykonanie pomiarów i ich analizę. A to pozwala prognozować zmiany pogody na kolejne godziny, dni i tygodnie.

Bardzo często systemy są wykorzystywane do użytku prywatnego i wówczas zazwyczaj bazują na uproszczonych wskaźnikach. Można oczywiście znaleźć w ofercie producentów zestawy o rozbudowanych funkcjach. Obecnie elektroniczne dodatki pozwalają badać warunki wewnątrz i na zewnątrz domu, a tym samym określać ważne dla człowieka oraz na przykład parametry do upraw. Dzięki temu można ustawić pracę urządzeń w domu w zależności od warunków wewnętrznych i zewnętrznych. Poza tym istotny jest inteligentny termometr. Można ustawić optymalny parametr we wnętrzach, a system będzie zarządzał źródłami ciepła. Może również włączyć klimatyzację w zależności od wskazań warunków na zewnątrz. Na temperaturę będzie wpływać także prędkość wiatru. Mocniejsze podmuchy mogą automatycznie powodować zamknięcie okien i zasłonięcie rolet.

Jak widać, stacje pogodowe połączone z całym systemem inteligentnego domu pozwalają zarządzać zdalnie niemalże wszystkimi układami i elementami. Tym samym są nie tylko funkcjonalnym detalem, ale również przekładają się na oszczędności oraz bezpieczeństwo. Zobacz, którą opcję wybrać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium