ProducenciSłuchawki i amplituner Denon
Marka Denon od lat wytycza standardy w branży. Jest wybierana przez profesjonalistów, pasjonatów, tych wszystkich, którzy oczekują idealnego dźwięku i obrazu nawet w domu. I dlatego właśnie rozmaite urządzenia HD Master Audio wprowadzają w świat niesamowitych doznań przy słuchaniu muzyki, oglądaniu filmów czy też pracy. Obowiązkowym elementem kina domowego stają się oczywiście soundbary Denon.

Urządzenia Denon dla wymagających

Poza tym coraz częściej sprzęt Hi Fi wykorzystuje najnowsze specyfikacje HDMI, technologie Dolby Digital Plus oraz Wi Fi, a więc także radio internetowe czy platformy streamingowe stają się ważnym elementem codzienności w domu, w podróży, w pracy.

Sprzęt Denon z funkcjami sieciowymi

Technologie mobilne dla marki Denon są bardzo istotne, ponieważ zmieniają się przyzwyczajenia i potrzeby współczesnych ludzi. Niezmiennie oczekują oni najwyższej jakości dźwięku oraz atrakcyjnego designu. Mniejsze i większe urządzenia Denon obsługują więc wszystkie formaty audio oraz korzystają z rozmaitych źródeł, by zawsze dawać klientom radość oraz najlepsze brzmienie. To od lat główny cel marki Denon. I dlatego właśnie od lat pozostaje liderem w branży, a jakość i nowatorstwo doceniają kolejne pokolenia. Przede wszystkim dobry zestaw audio czy też kino domowe mają zmaksymalizować doznania. I dlatego Denon sięga po innowacje takie jak na przykład Dolby Atmos, DTS Virtual czy też zestawy z bezprzewodowym subwooferem, by każdy film, koncert, streaming muzyki były niezapomnianym przeżyciem.

Denon - profesjonalne instalacje audio

W Denon profesjonalna obsługa klienta wybrane kategorie pomoże dopasować do indywidualnych potrzeb, aby satysfakcja z odtwarzania muzyki była jak największa, a dźwięk kina domowego idealnie wpisywał się w potrzeby, wielkość i układ przestrzeni. Dlatego właśnie nie jest wszystko jedno, na co się zdecydujesz, a pracownicy sklepu dołożą starań, by każde urządzenie było po prostu szyte na miarę. Marka Denon swoje początki datuje na 1910. Korporacja Nippon Chikuonki Shoukai (Japan Recorders Corporation) założona w Japonii przez handlowca Fredericka Whitneya Horna rozpoczynała od produkcji płyt gramofonowych i gramofonów. Nazwa Denon funkcjonuje od lat 30. ubiegłego stulecia i stale jest synonimem nowych technologii dla rynku konsumenckiego i profesjonalnego. To właśnie tu powstało pierwsze profesjonalne urządzenie do nagrywania płyt, rozpoczęto sprzedaż płyt i systemów stereo, a także wypuszczono na rynek pierwszy konsumencki odtwarzacz CD. Wielki rozwój marka zaczęła przechodzić, gdy pojawiła się technologia kina domowego. Denon wówczas wprowadził na rynek komponent, który miał za zadanie dekodowanie Dolby Digital. Tym samym pozwolił korzystać z bogactwa nagrań wielokanałowych. Zobacz, które amplitunery Denon, odtwarzacze czy słuchawki będą doskonałe dla Ciebie.

Słuchawki wokółuszne - Denon AH-D5200 Słuchawki wokółuszne - Denon AH-D5200
Producent: Denon
Cena: 2 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium