Producenci
Listwa oświetleniowa - LIGHT4ME LED BAR UV 12 + WHITE listwa belka LED 12x3W ultrafiolet + biały
0
Opis
LIGHT4ME LED BAR UV 12 + WHITE to profesjonalna, solidnie wykonana, a jednocześnie bardzo lekka listwa oświetleniowa wyposażona w dwanaście 3-watowych diod LED, której zadaniem jest emisja światła ultrafioletowego oraz białego. Led bar rewelacyjnie sprawdza się w pubach, restauracjach, klubach tanecznych i dyskotekach, gdzie promieniowanie UV tworzy efekt przypominający fluorescencję niektórych barw – szczególnie bieli.
Ledowa listwa ma szerokość 75 cm. Na obu jej końcach znajdują się przykręcane nóżki, umożliwiające jej ustawienie pod wybranym kątem w stosunku do podłoża. Pełnią one również rolę uchwytów montażowych, dzięki którym belka LED może być instalowana na kratownicach i rampach oświetleniowych. W górnej części korpusu rozmieszczone są soczewki rozpraszające światło UV oraz białe pod kątem 65°. Na tylnej części obudowy znajduje się bezpiecznik oraz zintegrowany z korpusem przewód zasilania o długości 100 cm.
LIGHT4ME LED UV 12 + WHITE to niezwykle łatwa w montażu i bardzo prosta w obsłudze listwa UV, która zaczyna działać tuż po podłączeniu jej do źródła zasilania. Ten ultrafioletowy oświetlacz potrafi w ciekawy sposób wzbogacić dekorację światłem sali weselnych oraz miejsc, w których odbywają się imprezy okolicznościowe i przyjęcia dla dzieci, a także odmienić wystrój w kręgielniach, siłowniach czy klubach fitness.
Dane techniczne
| Producent | LIGHT4ME |
| Model | LED BAR UV 12 + WHITE listwa belka LED 12x3W ultrafiolet + biały |
| Kąt świecenia | 65° |
| Długość fali | 390-410 nm |
| Źródło światła | 12x3W UV LED |
| Napięcie | AC110-240V, 50/60Hz |
| Waga | urządzenia: 0,9 kg, paczki: 1,1 kg |
| Moc | 36W |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | urządzenia: 750 x 50 x 40 mm + 55 mm nóżki, paczki: 790 x 70 x 70 mm |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



