Producenci
Listwa oświetleniowa belka LED IP65 Bluetooth oświetlenie sceniczne sterowane smartfonem pilot - LIGHT4ME IP BAR 24 IR | RATY | SALA ODSŁUCHOWA POZNAŃ
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
⭐ Profesjonalna belka LED IP65 Bluetooth sterowana smartfonem lub pilotem
Light4Me IP Bar 24 IR to profesjonalna ✅ belka LED IP65 – sterowana bezprzewodowym pilotem na podczerwień lub za pomocą aplikacji na smartfonie poprzez Bluetooth – do dekoracji światłem i tworzenia efektów scenicznych. Idealnie sprawdza się jako oświetlenie podczas koncertów, występów estradowych, na salach weselnych, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także w pubach, hotelach, restauracjach oraz jako oświetlenie dla DJ-ów, zespołów i firm eventowych.
W zestawie:
- profesjonalna listwa LED Light4Me IP BAR 24 IR,
- dwa uchwyty i cztery śruby montażowe,
- zintegrowany przewód zasilający,
- pilot bezprzewodowy na podczerwień (IR),
- instrukcja obsługi (EN/PL).
⭐ Łatwość obsługi i różne tryby pracy
Listwa LED Light4Me IP Bar 24 IR została wyposażona w 24 mocnych, 3-watowych diod LED, operujących światłem w barwach RGB/CCT (czerwony, zielony i niebieski, barwy o skorelowanej temperaturze barwowej – ciepła biel, zimna biel). Intuicyjny wybór barwy oświetlenia z uprzednio zaprogramowanymi barwami standardowymi, łatwe przełączanie między barwami RGB/CCT, wybór trybu barw CCT, precyzyjne ustawienie jasności do potrzeb pokazu świetlnego, opcja ustawienia timerów włączenia/wyłączenia urządzenia, funkcja Shake (potrząśnięcie smartfonem powoduje zmianę barwy oświetlenia), funkcja Full Power (źródło światła świeci z pełną mocą) oraz możliwość uruchomienia pętli automatycznych programów pracy sprawiają, że użytkownik może łatwo uruchomić gotowe, spektakularne efekty wizualne ✅. Dołączony do zestawu ergonomiczny, bezprzewodowy pilot na podczerwień (IR) pozwala na bezproblemowe dostosowanie ustawień urządzenia w zależności od potrzeb bez konieczności korzystania z przycisków na obudowie. Light4Me IP Bar 24 IR to sprzęt o klasie IP65, co oznacza, że jest pyłoszczelne, jak i zabezpieczone przed dostępem do części niebezpiecznych drutem oraz strugą wody (12,5 l/min) laną na obudowę z dowolnej strony. Dzięki szerokiemu katalogowi kolorów RGB/CCT i licznym wbudowanym programom pracy personalizacja kreowanych efektów świetlnych jest niemal nieograniczona. Wytrzymała, elegancka, czarna obudowa sprawia, że urządzenie nie rzuca się w oczy i łatwo wkomponowuje się w każde miejsce. Urządzenie może pracować w jednym z trzech interesujących nas ✅ trybów pracy:
- auto, w którym belka LED pracuje autonomicznie w oparciu o wbudowane programy pracy i style świecenia z regulowaną prędkością;
- sound, w którym oświetlenie sceniczne synchronizuje swoje działanie z rytmem i dźwiękami muzyki pochodzącymi z otoczenia, za pomocą czułego mikrofonu zainstalowanego w korpusie obudowy;
- kolor statyczny, w którym urządzenie jest stale podświetlone na wybraną przez użytkownika barwę.
Oświetlenie sceniczne i dekoracja światłem
LED bar Light4Me IP BAR 24 IR to ciekawa propozycja dla osób poszukujących dobrego, ale jednocześnie konkurencyjnego cenowo, zdalnie sterowanego ✅ oświetlenia do dekoracji światłem, które będzie łatwe w obsłudze i do tego bardzo mobilne. Listwa LED oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć idealny show podczas każdej imprezy.
Dane techniczne
| Producent | LIGHT4ME |
| Model | IP BAR 24 IR |
| Dimmer | pełnozakresowy (0-100%), 10-poziomowy |
| Pobór mocy | Średni pobór mocy: 36W |
| Wymiary opakowania | 83 x 8 x 13 cm |
| Waga brutto produktu | 1,35 kg |
| Waga netto | 1,1 kg |
| Zalecana temperatura otoczenia | -20 - 40°C |
| Klasa wodoodporności | IP65 |
| Bezpiecznik | 3A |
| Kąt świecenia | 5° |
| Źródło światła | 24x3W LED |
| Tryby pracy | auto, sound, kolor statyczny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zasilanie | AC 100-240V, 50/60 Hz |
| Materiał obudowy | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Wymiary | 78 x 4,5 x 6 cm |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



