Producenci
Listwa oświetleniowa belka LED oświetlenie sceniczne - LIGHT4ME DECO BAR 24 RGBW V2 | RATY | SALA ODSŁUCHOWA POZNAŃ
Opis
⭐ Profesjonalna belka LED RGBW
Light4Me Deco Bar 24 RGBW V2 to profesjonalna ✅ belka LED do dekoracji światłem i tworzenia efektów scenicznych. Idealnie sprawdza się jako oświetlenie podczas koncertów, występów estradowych, na salach weselnych, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także w pubach, hotelach, restauracjach oraz jako oświetlenie dla DJ-ów, zespołów i firm eventowych.
W zestawie:
- 8-sekcyjna listwa LED Light4Me Deco Bar 24 RGBW V2,
- dwa uchwyty i dwie śruby montażowe z pokrętłami,
- przewód zasilający IEC,
- instrukcja obsługi (EN/PL).
⭐ Łatwość obsługi i różne tryby pracy
Listwa LED Light4Me Deco Bar wyposażona została w 24 mocne, 3-watowe diody (po 3 w 8 sekcjach), operujące światłem w palecie barw RGBW (czerwony, zielony, niebieski i biały). Efekt gradientu barw RGBW, makro gradientu barw oraz stroboskop z regulowaną prędkością sprawiają, że użytkownik może łatwo uruchomić gotowe, spektakularne efekty wizualne ✅. Urządzenie posiada pełnozakresowy dimmer, co umożliwia precyzyjne dostosowanie jasności do potrzeb pokazu świetlnego ✅. Light4Me Deco Bar to sprzęt o klasie IP20, co oznacza, że jest zabezpieczony przed wnikaniem do niego stałych ciał obcych o średnicy 12,5 mm i większej. Dzięki siedmiu trybom DMX personalizacja kreowanych efektów świetlnych jest niemal nieograniczona. Wytrzymała, elegancka, czarna obudowa sprawia, że urządzenie nie rzuca się w oczy i łatwo wkomponowuje się w każde miejsce. Na tylnym panelu znajdują się gniazda zasilania IEC (w tym tzw. „podaj dalej” umożliwiające przekazywanie napięcia bezpośrednio z urządzenia do urządzenia), wejście i wyjście DMX służące do integracji z istniejącą instalacją oświetleniową oraz intuicyjny panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem i czterema przyciskami. Za ich pomocą możemy zmieniać ustawienia w menu, a także wybrać jeden z pięciu interesujących nas ✅ trybów pracy:
- auto, w którym belka LED pracuje autonomicznie w oparciu o wbudowane programy pracy i style świecenia;
- sound, w którym oświetlenie sceniczne synchronizuje swoje działanie z rytmem i dźwiękami muzyki pochodzącymi z otoczenia, za pomocą czułego mikrofonu zainstalowanego w korpusie obudowy;
- master-slave, w którym jednostki łączone są ze sobą za pomocą przewodów DMX, a praca pierwszego LED bara w linii przekłada się na synchroniczną pracę całego zespołu;
- DMX, kiedy do sterowania pojedynczym oświetlaczem liniowym LED lub zespołem jednostek stosowane są zewnętrzne kontrolery oświetlenia.
- kolor statyczny, w którym urządzenie jest stale podświetlone na wybraną przez użytkownika barwę.
⭐ Oświetlenie sceniczne i dekoracja światłem
LED bar Light4Me Deco to ciekawa propozycja dla osób poszukujących dobrego, ale jednocześnie konkurencyjnego cenowo ✅ oświetlenia do dekoracji światłem, które będzie łatwe w obsłudze i do tego bardzo mobilne. Listwa LED oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć idealny show podczas każdej imprezy.
Dane techniczne
| Producent | LIGHT4ME |
| Model | DECO BAR 24 RGBW V2 |
| Dimmer | liniowy, pełnozakresowy (0-100%) |
| Złącza DMX | 3-stykowe XLR (in/out) |
| Złącze zasilania | IEC in/out |
| Stroboskop | regulowana prędkość |
| Pobór mocy | 80W |
| Wymiary opakowania | 112 x 10 x 11 cm |
| Waga brutto produktu | 2,1 kg |
| Waga netto | 1,9 kg |
| Klasa wodoodporności | IP20 |
| Kanały DMX | 2/4/5/8/8/16/32 |
| Bezpiecznik | 3A |
| Kąt świecenia | 35° |
| Źródło światła | 24x3W LED RGBW (po 3 w 8 sekcjach) |
| Tryby pracy | auto, sound, master-slave, DMX512, kolor statyczny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zasilanie | AC100-240V, 50/60 Hz |
| Materiał obudowy | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Wymiary | 105 x 6,5 x 8 cm |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



