Producenci
Listwa oświetleniowa belka LED oświetlenie sceniczne - LIGHT4ME DECO BAR RGBWA-UV | RATY | SALA ODSŁUCHOWA POZNAŃ
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Profesjonalna belka LED RGBW-UV
Light4Me Deco Bar RGBWA-UV to profesjonalna belka LED do dekoracji światłem i tworzenia efektów scenicznych ✅. Idealnie sprawdza się jako oświetlenie podczas koncertów, występów estradowych, na salach weselnych, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także w pubach, hotelach, restauracjach oraz jako oświetlenie dla DJ-ów, zespołów i firm eventowych ✅.
W zestawie:
- 8-sekcyjna listwa LED Light4Me Deco Bar RGBWA-UV,
- dwa uchwyty i dwie śruby montażowe z pokrętłami,
- przewód zasilający IEC,
- instrukcja obsługi (PL/EN).
Łatwość obsługi i różne tryby pracy
Listwa LED Light4Me Deco Bar została wyposażona w 24 mocne, 1-watowe diody (po 3 w 8 sekcjach), operujące światłem w palecie barw RGBWA-UV (czerwony, zielony, niebieski, biały, amber oraz UV). Wbudowane efekty Color Chase, makro barw oraz stroboskop z regulowaną prędkością sprawiają, że użytkownik może łatwo uruchomić gotowe, spektakularne efekty wizualne ✅. Urządzenie posiada pełnozakresowy dimmer, co umożliwia precyzyjne dostosowanie jasności do potrzeb pokazu świetlnego ✅. Light4Me Deco Bar to sprzęt o klasie IP20, co oznacza, że jest zabezpieczony przed wnikaniem do niego stałych ciał obcych o średnicy 12,5 mm i większej. Dzięki pięciu trybom DMX personalizacja kreowanych efektów świetlnych jest niemal nieograniczona. Wytrzymała, elegancka, czarna obudowa sprawia, że urządzenie nie rzuca się w oczy i łatwo wkomponowuje się w każde miejsce. Na przednim panelu znajdują się gniazda zasilania IEC (w tym tzw. „podaj dalej” umożliwiające przekazywanie napięcia bezpośrednio z urządzenia do urządzenia), wejście i wyjście DMX służące do integracji z istniejącą instalacją oświetleniową oraz intuicyjny panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem i czterema przyciskami. Za ich pomocą możemy zmieniać ustawienia w menu, a także wybrać jeden z czterech interesujących nas ✅ trybów pracy:
- auto, w którym belka LED pracuje autonomicznie w oparciu o wbudowane programy pracy i style świecenia;
- sound, w którym oświetlenie sceniczne synchronizuje swoje działanie z rytmem i dźwiękami muzyki pochodzącymi z otoczenia, za pomocą czułego mikrofonu zainstalowanego w korpusie obudowy;
- master-slave, w którym jednostki łączone są ze sobą za pomocą przewodów DMX, a praca pierwszego LED bara w linii przekłada się na synchroniczną pracę całego zespołu;
- DMX, kiedy do sterowania pojedynczym oświetlaczem liniowym LED lub zespołem jednostek stosowane są zewnętrzne kontrolery oświetlenia.
Oświetlenie sceniczne i dekoracja światłem
LED bar Light4Me Deco to ciekawa propozycja dla osób poszukujących dobrego, ale jednocześnie konkurencyjnego cenowo oświetlenia do dekoracji światłem, które będzie łatwe w obsłudze i do tego bardzo mobilne. Listwa LED oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć idealny show podczas każdej imprezy ✅. Najlepsza cena, szybka realizacja zamówienia i wysyłka są gwarantowane!
Dane techniczne
| Producent | LIGHT4ME |
| Model | DECO BAR RGBWA-UV |
| Sterowanie | automatyczne, DMX, ręczne |
| Dimmer | liniowy, pełnozakresowy (0-100%) |
| Złącza DMX | 3-stykowe XLR (in/out) |
| Złącze zasilania | IEC in/out |
| Stroboskop | 0-20 Hz, regulowana prędkość |
| Pobór mocy | 85W |
| Wymiary opakowania | 108,5 x 11,5 x 12,5 cm |
| Waga brutto produktu | 2,6 kg |
| Waga netto | 2,3 kg |
| Klasa wodoodporności | IP20 |
| Kanały DMX | 8/11/20/38/74 |
| Bezpiecznik | F5AL/250V |
| Kąt świecenia | 25° |
| Źródło światła | 24x1W RGBWA-UV LED 6w1 (po 3 w 8 sekcjach) |
| Tryby pracy | auto, sound, master-slave, DMX512 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zasilanie | AC 100-240V, 50/60 Hz |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Wymiary | 104 x 6,5 x 8,5 cm |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



