Producenci
Listwa oświetleniowa belka LED oświetlenie sceniczne dekoracja światłem pilot 12x3W - LIGHT4ME DECO BAR 12 RGB | RATY | SALA ODSŁUCHOWA POZNAŃ
Opis
⭐ Profesjonalna belka LED – Light4Me Deco Bar 12 RGB
Light4Me Deco Bar 12 RGB to profesjonalna belka LED z bezprzewodowym pilotem na podczerwień do dekoracji światłem i tworzenia efektów scenicznych ✅. Idealnie sprawdza się jako oświetlenie podczas koncertów, występów estradowych, na salach weselnych, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także w pubach, hotelach, restauracjach oraz jako oświetlenie dla DJ-ów, zespołów i firm eventowych ✅.
W zestawie:
- listwa LED bar,
- przewód zasilający IEC,
- pilot bezprzewodowy IR,
- 2 uchwyty montażowe,
- 2 śruby montażowe z pokrętłami,
- instrukcja obsługi (PL/EN).
⭐ Różne tryby pracy oraz łatwość obsługi
Listwa LED Light4Me Deco Bar została wyposażona w 12 mocnych, 3-watowych diod (po 3 w 4 sekcjach), operujące światłem w palecie barw RGB (czerwony, zielony, niebieski). Efekt gradientu barw RGB, efekty dynamiczne oraz stroboskop z regulowaną prędkością sprawiają, że użytkownik może łatwo uruchomić gotowe, spektakularne efekty wizualne ✅. Dołączony do zestawu ergonomiczny, bezprzewodowy pilot na podczerwień (IR) pozwala na bezproblemowe dostosowanie ustawień urządzenia w zależności od potrzeb bez konieczności korzystania z przycisków na obudowie. Urządzenie posiada pełnozakresowy dimmer, co umożliwia precyzyjne dostosowanie jasności do potrzeb pokazu świetlnego ✅. Light4Me Deco Bar to sprzęt o klasie IP20, co oznacza, że jest zabezpieczony przed wnikaniem do niego stałych ciał obcych o średnicy 12,5 mm i większej. Na tylnym panelu znajdują się gniazda zasilania (w tym tzw. „podaj dalej” umożliwiające przekazywanie napięcia bezpośrednio z urządzenia do urządzenia), wejście i wyjście DMX oraz panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem i czterema przyciskami ✅. Za ich pomocą możemy zmieniać ustawienia w menu, a także wybrać jeden z czterech interesujących nas trybów pracy:
- auto, w którym belka LED pracuje autonomicznie w oparciu o wbudowane programy pracy i style świecenia;
- sound, w którym oświetlenie sceniczne synchronizuje swoje działanie z rytmem i dźwiękami muzyki pochodzącymi z otoczenia, za pomocą czułego mikrofonu zainstalowanego w korpusie obudowy;
- master-slave, w którym jednostki łączone są ze sobą za pomocą przewodów DMX, a praca pierwszego led bara w linii przekłada się na synchroniczną pracę całego zespołu;
- DMX, kiedy do sterowania pojedynczym oświetlaczem liniowym LED lub zespołem jednostek stosowane są zewnętrzne kontrolery oświetlenia.
⭐ Wysokiej jakości oświetlenie sceniczne i dekoracja światłem
Led bar Light4Me Deco to ciekawa propozycja dla osób poszukujących dobrego, ale jednocześnie konkurencyjnego cenowo oświetlenia do dekoracji światłem, które będzie łatwe w obsłudze i do tego bardzo mobilne ✅. Listwa LED oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć idealny show podczas każdej imprezy.
Dane techniczne
| Producent | LIGHT4ME |
| Model | DECO BAR 12 RGB |
| Sterowanie | automatyczne, DMX, pilot na podczerwień (IR), ręczne |
| Złącza DMX | 3-pin in/out |
| Dimmer | liniowy, pełnozakresowy (0-100%) |
| Stroboskop | 1-20 Hz, regulowana prędkość |
| Złącze zasilania | IEC in/out |
| Pobór mocy | 36W |
| Wymiary opakowania | 60 x 11 x 10 cm |
| Wyświetlacz | LED, cyfrowy |
| Waga netto | 1,15 kg |
| Klasa wodoodporności | IP20 |
| Kanały DMX | 2/3/4/7/12/13 |
| Bezpiecznik | 3A |
| Źródło światła | 12x3W RGB LED (po 3 w 4 sekcjach) |
| Tryby pracy | auto, sound, master-slave, DMX |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zasilanie | AC 100-240V, 50/60 Hz |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



