Producenci
Listwa oświetleniowa oświetlenie sceniczne dekoracja światłem 144x0,3W SMD 5050 RGB LED 3w1 - LIGHT4ME WASH TUBE BAR | RATY | SALA ODSŁUCHOWA POZNAŃ
Opis
⭐ Profesjonalne, wysokiej jakości oświetlenie estradowe – Light4Me Wash Tube Bar
Light4Me Wash Tube Bar to profesjonalna, wysokiej jakości listwa oświetleniowa, która idealnie sprawdzi się jako oświetlenie sceniczne oraz w dekoracji światłem ✅. Dzięki zastosowaniu systemu 144 diod RGB (czerwony/zielony/niebieski) SMD 5050 LED o mocy 0,3W każda podzielonego na 12 sekcji, listwa LED bar zapewnia mocne światło i szeroką paletę barw, które pozwalają na tworzenie widowiskowych efektów świetlnych❗Kąt świecenia Wash Tube Bar wynosi 90°, co sprawia, że światło jest rozproszone, a oświetlenie jest równomierne, bez ostrych cieni i punktowych refleksów ✨. Urządzenie oświetleniowe oferuje pełnozakresowy dimmer, co umożliwia precyzyjną regulację jasności światła. Dodatkowo, stroboskop i 56 wbudowanych efektów dynamicznych (show) o regulowanej prędkości, pętla efektów dynamicznych, 37 barw statycznych, efekt tła z 35 kolorami do wyboru i dwa programy trybu sound sprawiają, że każda scena nabiera wyjątkowego charakteru ✔️.
W zestawie:
- listwa LED bar Light4Me Wash Tube Bar,
- przewód zasilający powercon,
- 2x uchwyt montażowy,
- 2x śruba z pokrętłem do uchwytów,
- instrukcja obsługi (PL/EN).
⭐ Doskonała listwa oświetleniowa na koncerty, do klubów i nie tylko!
Light4Me Wash Tube Bar jest niezastąpiona w klubach i na koncertach, gdzie jako dynamiczne oświetlenie tworzy niepowtarzalny klimat ✅. Listwa świetlna może pracować automatycznie (tryb auto) lub dostosować swoją pracę do rytmu muzyki (tryb sound), co potęguje wrażenia wizualne i zwiększa komfort użytkowania urządzenia ✔️. Możliwość sterowania za pomocą DMX oraz tryb pracy master/slave sprawiają, że obsługa urządzenia jest niezwykle łatwa i intuicyjna, a przewodowe połączenie kilku listw dla zsynchronizowania ich pracy nie sprawi żadnego problemu ✨. Profesjonaliści na scenie, jak i użytkownicy nieprofesjonalni z pewnością docenią także panel sterowania z wyświetlaczem LCD i 4 przyciskami, który zapewnia intuicyjne, ręczne zarządzanie urządzeniem⚡.
⭐ Idealne rozwiązanie oświetleniowe na sale weselne oraz eventy
Organizatorzy wesel i eventów mogą liczyć na niezawodność oraz szeroki katalog zastosowań Light4Me Wash Tube Bar⚡. Klasa IP20 zabezpiecza urządzenie przed wnikaniem do niego stałych ciał obcych o średnicy 12,5 mm i większej, zapewniając odpowiednią ochronę w warunkach wewnętrznych, co czyni urządzenie idealnym do długookresowego użytku ✔️. Lekka konstrukcja oraz wytrzymałe uchwyty montażowe ułatwiają instalację urządzenia w dowolnym miejscu ✨. Złącza zasilania powercon in/out (w tym „podaj dalej” służące do przekazywania napięcia zasilającego bezpośrednio z jednego urządzenia do drugiego) oraz 3-stykowe DMX in/out zapewniają stabilność i bezpieczeństwo połączeń, co jest kluczowe podczas organizacji większych wydarzeń ✅.
⭐ Niezastąpione urządzenie oświetleniowe dla firm eventowych oraz teatrów
Firmy eventowe i teatry mogą skorzystać z zaawansowanych funkcji Light4Me Wash Tube Bar, aby wzbogacić swoje przedstawienia i prezentacje ✅. Dzięki szerokiemu wyborowi trybów kanałów DMX, niemal każdy aspekt pracy listwy może być kontrolowany poprzez protokół DMX, a w dodatku listwa oświetleniowa może być z łatwością zintegrowana z istniejącymi systemami oświetleniowymi i w efekcie zachwycić każdego widza ✨. Elegancka, czarna obudowa sprawia, że urządzenie nie rzuca się w oczy i łatwo wkomponowuje się w każde miejsce ✔️.
Dane techniczne
| Producent | LIGHT4ME |
| Model | WASH TUBE BAR |
| Sterowanie | automatyczne, DMX, ręczne |
| Dimmer | liniowy, pełnozakresowy (0-100%) |
| Stroboskop | regulowana prędkość |
| Wymiary opakowania | 105,5 x 11 x 11 cm |
| Waga brutto produktu | 2,5 kg |
| Klasa wodoodporności | IP20 |
| Kanały DMX | 3/5/8/36/40 |
| Bezpiecznik | 3A |
| Kąt świecenia | 90° |
| Źródło światła | 144x0,3W SMD 5050 RGB LED 3w1 |
| Tryby pracy | auto, sound, master/slave, DMX |
| Złącza | danych: DMX 3-pin in/out |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zasilanie | AC 100-240V, 50/60 Hz |
| Zużycie energii | 60W |
| Wymiary | 101 x 6 x 8 cm |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



