Producenci
Listwa oświetleniowa oświetlenie sceniczne dekoracja światłem SMD LED 6w1 - LIGHT4ME SPECTRA CREE BAR 24x6W RGBWA-UV | RATY 0% | SALA ODSŁUCHOWA POZNAŃ
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
⭐ Profesjonalna listwa oświetleniowa SMD Cree LED RGBWA-UV
Light4Me Spectra Cree Bar 24x6W RGBWA-UV to wykonana z najlepszych materiałów, profesjonalna listwa LED do dekoracji światłem i tworzenia efektów scenicznych ✅. Dzięki zastosowaniu systemu 24 diod RGBWA-UV (czerwony/zielony/niebieski/biały/amber/ultrafiolet) SMD Cree LED o mocy aż 6W każda podzielonego na 8 sekcji, listwa LED bar zapewnia mocne światło i niezwykle szeroką paletę barw, które pozwalają na tworzenie spektakularnych efektów świetlnych❗Kąt świecenia Spectra Cree Bar wynosi 35°, co sprawia, że światło jest rozproszone, a oświetlenie jest równomierne, bez ostrych cieni i punktowych refleksów ✨. Listwa oświetleniowa idealnie sprawdza się jako oświetlenie podczas koncertów, występów estradowych, na salach weselnych, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także w pubach, hotelach, restauracjach oraz jako oświetlenie dla DJ-ów, zespołów i firm eventowych ✔️.
W zestawie:
- 8-sekcyjna listwa LED Light4Me Spectra Cree Bar 24x6W RGBWA-UV,
- przewód zasilający powercon,
- 2x uchwyt montażowy,
- 2x śruba z pokrętłem do uchwytów,
- instrukcja obsługi (PL/EN).
⭐ Wielofunkcyjne, wysokiej jakości oświetlenie sceniczne oraz dekoracja świetlna
Listwa LED Light4Me Spectra Cree Bar została wyposażona w 54 wbudowane efekty dynamiczne (show) i stroboskop z regulowaną prędkością, pętlę efektów dynamicznych 1-54, 23 barwy statyczne, efekt tła z 61 kolorami do wyboru oraz 2 programy trybu sound, które sprawiają, że użytkownik może łatwo uruchomić gotowe, spektakularne efekty wizualne ✅. Urządzenie posiada pełnozakresowy dimmer, co umożliwia precyzyjne dostosowanie jasności do potrzeb pokazu świetlnego ✔️. Light4Me Spectra Cree Bar to sprzęt o klasie IP20, co oznacza, że jest zabezpieczony przed wnikaniem do niego stałych ciał obcych o średnicy 12,5 mm i większej, zapewniając odpowiednią ochronę w warunkach wewnętrznych, co czyni urządzenie idealnym do długookresowego użytku❗
Wytrzymała, elegancka, czarna obudowa sprawia, że urządzenie nie rzuca się w oczy i łatwo wkomponowuje się w każde miejsce. Lekka konstrukcja oraz wytrzymałe uchwyty montażowe ułatwiają instalację urządzenia w dowolnym miejscu. Dodatkowymi atutami Light4Me Spectra Cree Bar są kontrola podświetlenia wyświetlacza oraz intuicyjna opcja zmiany kierunku podświatlania źródeł światła - od lewej do prawej i odwrotnie, co zwiększa komfort użytkowania i poszerza możliwości dostosowania urządzenia do osobistych wymagań użytkownika ✔️.
⭐ Prostota integracji z istniejącym systemem oświetlenia i różne tryby pracy
Urządzenie oświetleniowe wyposażono w gniazda zasilania powercon (w tym tzw. „podaj dalej” umożliwiające przekazywanie napięcia bezpośrednio z urządzenia do urządzenia), wejście i wyjście DMX służące do integracji z istniejącą instalacją oświetleniową oraz intuicyjny panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem i czterema przyciskami⚡. Za ich pomocą możemy zmieniać ustawienia w menu, a także wybrać jeden z czterech trybów pracy:
- auto, w którym belka LED pracuje automatycznie w oparciu o wbudowane programy pracy i style świecenia;
- sound, w którym oświetlenie sceniczne synchronizuje swoje działanie z rytmem i dźwiękami muzyki pochodzącymi z otoczenia, za pomocą czułego mikrofonu zainstalowanego w korpusie obudowy;
- master-slave, w którym urządzenia są łączone ze sobą za pomocą przewodów DMX, a praca pierwszego LED bara w linii jest wzorem dla synchronicznej pracy pozostałych połączonych urządzeń;
- DMX, kiedy do sterowania pojedynczym LED barem lub ich zespołem są stosowane zewnętrzne kontrolery oświetlenia – dzięki pięciu trybom kanałów DMX personalizacja kreowanych efektów świetlnych jest niemal nieograniczona ✨.
⭐ Idealny pokaz świetlny podczas każdej imprezy + świetna cena!
Light4Me Spectra Cree Bar to ciekawa propozycja dla osób poszukujących dobrego, ale jednocześnie konkurencyjnego cenowo oświetlenia do dekoracji światłem, które będzie łatwe w obsłudze i do tego bardzo przenośne ✅. Listwa LED oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć idealny show podczas każdej imprezy ✔️.
Dane techniczne
| Producent | LIGHT4ME |
| Model | SPECTRA CREE BAR 24x6W RGBWA-UV |
| Sterowanie | automatyczne, DMX, ręczne |
| Dimmer | liniowy, pełnozakresowy (0-100%) |
| Stroboskop | regulowana prędkość |
| Wymiary opakowania | 105,5 x 11 x 11 cm |
| Waga brutto produktu | 4,3 kg |
| Waga netto | 4 kg |
| Klasa wodoodporności | IP20 |
| Kanały DMX | 6/8/11/48/52 |
| Bezpiecznik | 3A |
| Kąt świecenia | 35° |
| Źródło światła | 24x6W RGBWA-UV SMD Cree LED 6w1 |
| Tryby pracy | auto, sound, master/slave, DMX |
| Złącza | zasilania: powercon in/out danych: DMX 3-pin in/out |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zasilanie | AC 100-240V, 50/60 Hz |
| Zużycie energii | 140W |
| Wymiary | 105 x 10,5 x 8 cm |
14-dni na zwrot
darmowa dostawa od 199 zł
796 410 285



